Responsive OÜ
Registrisse kantud 12423303Responsive OÜ (registrikood 12423303) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Kõrveküla alevik, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 450 eurot ja puhaskasum -10 513 eurot, bilansimaht 9 919 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jüri Muhhin. Juhatuse liige on Jüri Muhhin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.02.2013 (13 a 8 k) · Linnupesa tn 6, Kõrveküla alevik, 60512
Registriandmed KMKR EE101667371 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101667371
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -2 336,2 % | 2024: -471,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -106,0 % | 2024: -37,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −72,4 % | 2024: −92,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −59,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 450 | 1 630 | 22 457 | 24 634 | 32 710 | 40 960 | 36 580 |
| Puhaskasum | -10 513 | -7 692 | -1 007 | -6 927 | 88 | 11 766 | 11 882 |
| Käibevara | 9 919 | 20 432 | 28 124 | 30 783 | 37 394 | 37 398 | 25 039 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | 0 | 550 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 9 919 | 20 432 | 28 124 | 30 783 | 37 394 | 37 398 | 25 589 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 1 652 | 1 336 | 1 427 | 1 384 |
| Omakapital | 9 919 | 20 432 | 28 124 | 29 131 | 36 058 | 35 971 | 24 205 |
| Kasumimarginaal | -2 336,2 % | -471,9 % | -4,5 % | -28,1 % | 0,3 % | 28,7 % | 32,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 919 € · 100,0 %
- Omakapital 9 919 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 19 € | 0 € | 500 € | 0 |
| II kv 2026 | 65 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 83 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 83 € | 0 € | 450 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 229 € | 0 € | 1 300 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 6 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 3,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 167 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLinnupesa tn 6, Kõrveküla alevik, 60512
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.09.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20063128 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20063128 / 4
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 20063128 / 3
-
18.08.2015Muutmiskanne Ä 20063128 / 2
-
18.02.2013Esmakanne Ä 20063128
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 20.09.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 31.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 11.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |