Grenda OÜ
Registrisse kantud 12423467Grenda OÜ (registrikood 12423467) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala madratsitootmine (EMTAK 31002). 2025. aasta müügitulu oli 319 075 eurot ja puhaskasum 1 411 eurot, bilansimaht 247 239 eurot. Juhatuse liikmed on Erki Konsa, Mati Konsa, Merike Konsa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.02.2013 (13 a 8 k) · Paljandi tn 3, Tallinn, 13516
Registriandmed KMKR EE101618223 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101618223
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Madratsitootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,4 % | 2024: -0,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,6 % | 2024: -0,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,5 % | 2024: 86,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,6 | 2024: 6,3 |
| Müügitulu kasv | +1,1 % | 2024: −11,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 319 075 | 315 468 | 356 836 | 399 238 | 348 456 | 272 213 | 237 832 |
| Puhaskasum | 1 411 | -717 | 32 656 | 48 797 | 28 521 | 10 956 | 1 290 |
| Käibevara | 131 372 | 207 469 | 218 953 | 168 474 | 170 196 | 139 837 | 147 957 |
| Põhivara | 115 867 | 42 549 | 55 262 | 62 868 | 12 587 | 15 911 | 13 695 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 247 239 | 250 018 | 274 215 | 231 342 | 182 783 | 155 748 | 161 652 |
| Kohustised kokku | 28 354 | 33 078 | 36 618 | 26 419 | 26 657 | 28 143 | 45 003 |
| Omakapital | 218 885 | 216 940 | 237 597 | 204 923 | 156 126 | 127 605 | 116 649 |
| Kasumimarginaal | 0,4 % | -0,2 % | 9,2 % | 12,2 % | 8,2 % | 4,0 % | 0,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 131 372 € · 53,1 %
- Põhivara 115 867 € · 46,9 %
- Lühiajalised kohustised 28 354 € · 11,5 %
- Omakapital 218 885 € · 88,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 11,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 46,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 9 043 € | 8 447 € | 108 215 € | 5 |
| II kv 2026 | 8 041 € | 8 149 € | 199 579 € | 5 |
| I kv 2026 | 11 642 € | 10 011 € | 56 751 € | 5 |
| IV kv 2025 | 8 963 € | 8 849 € | 71 430 € | 5 |
| III kv 2025 | 10 521 € | 7 006 € | 96 674 € | 5 |
| II kv 2025 | 7 093 € | 6 392 € | 81 076 € | 5 |
| I kv 2025 | 14 139 € | 8 556 € | 110 817 € | 5 |
| IV kv 2024 | 10 417 € | 7 252 € | 143 522 € | 5 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 014 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 816 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 93,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 8,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 36 072 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 083 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Erki Konsa
- Osaühing Ermatiko Osanik
- Asnok Invest OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Hobuauto Tegelik kasusaaja
-
Mati Konsa
- Osaühing Ermatiko Osanik
- Asnok Invest OÜ Tegelik kasusaaja
-
Merike Konsa
- Osaühing Ermatiko Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPaljandi tn 3, Tallinn, 13516
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 24. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Mööblitootmine 88 826 €
- 30. Suurimad juhatused · Mööblitootmine 3 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 88 826 | 3 405 |
| Toetused kokku | 88 826 | 3 405 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 88 826 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.06.2025Muutmiskanne Ä 10179468 / 8
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10179468 / 7
-
24.05.2019Muutmiskanne Ä 10179468 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10179468 / 5
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 10179468 / 4
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10179468 / 3
-
03.07.2013Muutmiskanne Ä 10179468 / 2
-
18.02.2013Esmakanne Ä 10179468
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 20.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |