Ramaster OÜ
Registrisse kantud 12423763Ramaster OÜ (registrikood 12423763) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel (EMTAK 6832). 2025. aasta müügitulu oli 36 625 eurot ja puhaskasum 24 276 eurot, bilansimaht 423 064 eurot. Juhatuse liikmed on Anu Allikvee, Raimo Allikvee. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.02.2013 (13 a 7 k) · Tondi tn 27, Tallinn, 11316
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 66,3 % | 2024: 67,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 14,4 % | 2024: 13,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 39,8 % | 2024: 36,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 91,4 | 2024: 195,6 |
| Müügitulu kasv | +28,1 % | 2024: −27,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 36 625 | 28 583 | 39 550 | 39 455 | 31 090 | 26 289 | 17 640 |
| Puhaskasum | 24 276 | 19 382 | 32 361 | 26 760 | 25 987 | 13 828 | 5 798 |
| Käibevara | 423 064 | 396 184 | 379 589 | 366 134 | 334 896 | 334 642 | 159 088 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 423 064 | 396 184 | 379 589 | 366 134 | 334 896 | 334 642 | 159 088 |
| Kohustised kokku | 254 629 | 252 025 | 254 812 | 273 718 | 269 240 | 294 973 | 133 247 |
| Omakapital | 168 435 | 144 159 | 124 777 | 92 416 | 65 656 | 39 669 | 25 841 |
| Kasumimarginaal | 66,3 % | 67,8 % | 81,8 % | 67,8 % | 83,6 % | 52,6 % | 32,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 423 064 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 4 629 € · 1,1 %
- Pikaajalised kohustised 250 000 € · 59,1 %
- Omakapital 168 435 € · 39,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 91,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 60,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
6832 Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel põhitegevus 36 375 €
-
69202 Raamatupidamine, maksualane nõustamine 250 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 672 € | 769 € | 0 € | 3 |
| II kv 2026 | 669 € | 761 € | 0 € | 3 |
| I kv 2026 | 662 € | 764 € | 0 € | 3 |
| IV kv 2025 | 662 € | 764 € | 0 € | 3 |
| III kv 2025 | 582 € | 648 € | 0 € | 3 |
| II kv 2025 | 634 € | 735 € | 0 € | 3 |
| I kv 2025 | 689 € | 761 € | 0 € | 3 |
| IV kv 2024 | 743 € | 811 € | 0 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 224 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 256 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 114,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 164 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Anu Allikvee
- Osaühing AR TÄHELEND Osanik
- Osaühing ARKEELIA Osanik
- EPIFAANIA OÜ Tegelik kasusaaja
- MTÜ Keskkonnasõbralik Haljala Juhatuse liige
-
Raimo Allikvee
- Osaühing AR TÄHELEND Tegelik kasusaaja
- Osaühing ARKEELIA Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10179485 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10179485 / 4
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 10179485 / 3
-
12.09.2016Muutmiskanne Ä 10179485 / 2
-
19.02.2013Esmakanne Ä 10179485
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |