W MOTION OÜ
Registrisse kantud 12424107W MOTION OÜ (registrikood 12424107) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mootorsõidukite jaemüük (EMTAK 47811). 2024. aasta müügitulu oli 6 746 477 eurot ja puhaskasum 195 825 eurot, bilansimaht 898 219 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Omanikukonto: WISE CAPITAL GROUP OÜ. Juhatuse liige on Henri Pihel. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.02.2013 (13 a 7 k) · Tornimäe tn 7, Tallinn, 10145
Registriandmed KMKR EE101615132 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101615132
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 2,9 % | 2023: 2,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 90,2 % | 2023: 87,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 24,2 % | 2023: 5,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 30,7 | 2023: 2,1 |
| Müügitulu kasv | +138,5 % | 2023: +150,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +147,0 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 746 477 | 2 828 266 | 1 130 859 | 220 550 | 180 767 | 73 312 |
| Puhaskasum | 195 825 | 62 420 | 61 798 | 308 | 1 491 | -20 472 |
| Käibevara | 867 527 | 1 213 604 | 357 381 | 184 039 | 203 241 | 174 432 |
| Põhivara | 30 692 | 34 023 | – | – | – | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 898 219 | 1 247 627 | 357 381 | 184 039 | 203 241 | 174 432 |
| Kohustised kokku | 681 001 | 1 176 153 | 287 556 | 176 012 | 195 522 | 168 203 |
| Omakapital | 217 218 | 71 474 | 69 825 | 8 027 | 7 719 | 6 229 |
| Kasumimarginaal | 2,9 % | 2,2 % | 5,5 % | 0,1 % | 0,8 % | -27,9 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 867 527 € · 96,6 %
- Põhivara 30 692 € · 3,4 %
- Lühiajalised kohustised 28 221 € · 3,1 %
- Pikaajalised kohustised 652 780 € · 72,7 %
- Omakapital 217 218 € · 24,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 30,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 75,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 3,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 38 334 € | 2 959 € | 1 146 065 € | 2 |
| II kv 2026 | 0 € | 2 186 € | 476 366 € | 2 |
| I kv 2026 | 76 405 € | 2 057 € | 1 902 354 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 557 € | 2 023 € | 703 697 € | 1 |
| III kv 2025 | 4 693 € | 2 023 € | 630 194 € | 1 |
| II kv 2025 | 0 € | 2 023 € | 549 680 € | 1 |
| I kv 2025 | 15 250 € | 2 088 € | 1 315 114 € | 1 |
| IV kv 2024 | 0 € | 2 218 € | 1 450 062 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 12 778 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 986 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 7,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 3,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 382 022 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 948 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Henri Pihel
- OÜ SLG Energy Tegelik kasusaaja
- WISE CAPITAL GROUP OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Mamm Group OÜ Tegelik kasusaaja
- PT Holding UÜ Tegelik kasusaaja
-
Omanikukonto: WISE CAPITAL GROUP OÜ
- Hemptec OÜ Osanik
- Mamm Group OÜ Osanik
- PT Holding UÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
WISE CAPITAL GROUP OÜ 100 %
Skeem
LEI 9845003EE709BE6D5740
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubmansorybaltics.eu · veebileht ei vastanud 21.09.2026
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10179511 / 7
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10179511 / 6
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 10179511 / 5
-
26.05.2017Muutmiskanne Ä 10179511 / 4
-
17.01.2017Muutmiskanne Ä 10179511 / 3
-
02.01.2017Muutmiskanne Ä 10179511 / M1
-
12.09.2016Muutmiskanne Ä 10179511 / 2
-
19.02.2013Esmakanne Ä 10179511
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 10.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 18.12.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 31.12.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |