OÜ Cocoactive
Likvideerimisel 12428559OÜ Cocoactive (registrikood 12428559) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn. 2019. aasta müügitulu oli 33 954 eurot ja puhaskasum -2 743 eurot, bilansimaht 50 910 eurot. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Ettevõtte staatus äriregistris on likvideerimisel. Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.02.2013 (13 a 7 k) · Tatari tn 64, Tallinn, 10134
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2019
| Kasumimarginaal | -8,1 % | |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | |
| Omakapitali osakaal varadest | -48,6 % | |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,7 | |
| Müügitulu kasv | – |
| Näitaja, € | 2019 |
|---|---|
| Müügitulu | 33 954 |
| Puhaskasum | -2 743 |
| Käibevara | 50 740 |
| Põhivara | 170 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 50 910 |
| Kohustised kokku | 75 672 |
| Omakapital | -24 762 |
| Kasumimarginaal | -8,1 % |
Bilansi struktuur 2019
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 50 740 € · 99,7 %
- Põhivara 170 € · 0,3 %
- Lühiajalised kohustised 72 451 € · 142,3 %
- Pikaajalised kohustised 3 221 € · 6,3 %
- Omakapital -24 762 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 148,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2019
-
46342 Muude jookide hulgimüük põhitegevus 33 954 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2022Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2022 | 0 € | 0 € | 82 € | 0 |
II kv 2022 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Indrek Luukas
- Eesti Võrkpalli Liit Juhatuse liige
- Mittetulundusühing Eesti Muay Thai Föderatsioon Juhatuse liige
- Osaühing I.L. Investments Tegelik kasusaaja
- Osaühing A.Luukas Osanik
-
Fred Kaasik
- USW OÜ Juhatuse liige
- Velquor Capital OÜ Juhatuse liige
- Klinkem OÜ Osanik
- OÜ East-West Consulting Juhatuse liige
- Fingate Capital OÜ Juhatuse liige
- Patrimon OÜ Juhatuse liige
-
Markus Trei
- OÜ Wivel Holding Osanik
- OÜ Forgedicons Tegelik kasusaaja
- Wisevelocity OÜ Tegelik kasusaaja
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
OÜ Forgedicons 16,68 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Hulgikaubandus · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
24.03.2025Muutmiskanne Ä 10179858 / 12
-
15.10.2024Kustutamiskanne Ä 10179858 / 11
-
27.08.2024Kustutamiskanne Ä 10179858 / 10
-
23.07.2024Kustutamiskanne Ä 10179858 / M3
-
01.07.2024Täiendava likvideerimise kanne Ä 10179858 / 9
-
14.01.2024Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 10179858 / 8
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10179858 / 7
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10179858 / 6
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 10179858 / 5
-
01.09.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10179858 / 4
-
20.01.2014Muutmiskanne Ä 10179858 / 3
-
18.11.2013Muutmiskanne Ä 10179858 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2019 | 30.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |