INPEMA OÜ
Registrisse kantud 12430237INPEMA OÜ (registrikood 12430237) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Järlepa küla, tegevusala teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus (EMTAK 01111). 2025. aasta müügitulu oli 33 288 eurot ja puhaskasum -90 338 eurot, bilansimaht 1 108 237 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Indrek Šeiko. Juhatuse liige on Indrek Šeiko. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.03.2013 (13 a 7 k) · Keskuse tn 7, Järlepa küla, 79411
Registriandmed KMKR EE101619332 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101619332
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -271,4 % | 2024: -39,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -10,3 % | 2024: -5,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,8 % | 2024: 74,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,9 | 2024: 2,4 |
| Müügitulu kasv | −73,7 % | 2024: +0,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −22,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 33 288 | 126 341 | 125 415 | 212 435 | 175 847 | 119 213 | 119 322 |
| Puhaskasum | -90 338 | -49 442 | 335 914 | 19 333 | 228 677 | 37 733 | 104 949 |
| Käibevara | 381 487 | 396 391 | 535 420 | 419 174 | 499 710 | 189 743 | 219 033 |
| Põhivara | 726 750 | 903 880 | 913 612 | 805 120 | 746 525 | 680 133 | 719 120 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 108 237 | 1 300 271 | 1 449 032 | 1 224 294 | 1 246 235 | 869 876 | 938 153 |
| Kohustised kokku | 234 892 | 336 588 | 435 907 | 577 083 | 618 357 | 470 675 | 586 685 |
| Omakapital | 873 345 | 963 683 | 1 013 125 | 647 211 | 627 878 | 399 201 | 351 468 |
| Kasumimarginaal | -271,4 % | -39,1 % | 267,8 % | 9,1 % | 130,0 % | 31,7 % | 88,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 381 487 € · 34,4 %
- Põhivara 726 750 € · 65,6 %
- Lühiajalised kohustised 130 780 € · 11,8 %
- Pikaajalised kohustised 104 112 € · 9,4 %
- Omakapital 873 345 € · 78,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 21,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 65,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
01111 Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus põhitegevus 21 967 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 11 321 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 218 € | 218 € | 19 659 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 € | 0 € | 2 806 € | 0 |
| I kv 2026 | 6 526 € | 2 218 € | 21 321 € | 0 |
| IV kv 2025 | 8 718 € | 0 € | 82 150 € | 0 |
| III kv 2025 | 152 € | 0 € | 4 317 € | 0 |
| II kv 2025 | 8 926 € | 208 € | 50 000 € | 0 |
| I kv 2025 | 12 736 € | 2 748 € | 48 689 € | 0 |
| IV kv 2024 | 8 859 € | 746 € | 37 130 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 73 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 73 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 6 553 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Indrek Šeiko
- OÜ Steadico Osanik Maksuvõlg
- Rapla vald, Järlepa küla, Keskuse tn 7 korteriühistu Juhatuse liige
- Inpema Talu OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 12 169 | 34 497 |
| Toetused kokku | 12 169 | 34 497 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 12 169 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 30050853 / 7
-
29.06.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30050853 / 6
-
13.02.2018Muutmiskanne Ä 30050853 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30050853 / 4
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 30050853 / 3
-
31.10.2014Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30050853 / 2
-
01.03.2013Esmakanne Ä 30050853
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 14.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |