Visionem OÜ
Registrisse kantud 12431125Visionem OÜ (registrikood 12431125) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala fotograafia (EMTAK 74201). 2024. aasta müügitulu oli 3 706 eurot ja puhaskasum 269 eurot, bilansimaht 46 303 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kaarel Langemets. Juhatuse liige on Kaarel Langemets. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.03.2013 (13 a 7 k) · Jaaniku tn 5, Tallinn, 12013
Registriandmed KMKR EE101616270 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101616270
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Fotograafia
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 7,3 % | 2023: 23,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,6 % | 2023: 2,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,7 % | 2023: 99,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 78,7 | 2023: 118,5 |
| Müügitulu kasv | −19,5 % | 2023: +1,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −16,5 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 706 | 4 602 | 4 547 | 7 775 | 6 315 | 9 106 |
| Puhaskasum | 269 | 1 091 | 1 055 | 3 878 | 3 414 | 5 773 |
| Käibevara | 46 186 | 44 924 | 42 692 | 40 608 | 35 941 | 35 884 |
| Põhivara | 117 | 902 | 1 948 | 2 994 | 3 740 | 443 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 46 303 | 45 826 | 44 640 | 43 602 | 39 681 | 36 327 |
| Kohustised kokku | 587 | 379 | 284 | 301 | 258 | 318 |
| Omakapital | 45 716 | 45 447 | 44 356 | 43 301 | 39 423 | 36 009 |
| Kasumimarginaal | 7,3 % | 23,7 % | 23,2 % | 49,9 % | 54,1 % | 63,4 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 46 186 € · 99,7 %
- Põhivara 117 € · 0,3 %
- Lühiajalised kohustised 587 € · 1,3 %
- Omakapital 45 716 € · 98,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 78,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 58 € | 0 € | 473 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 204 € | 0 |
| I kv 2026 | 144 € | 0 € | 894 € | 0 |
| IV kv 2025 | 191 € | 0 € | 1 338 € | 0 |
| III kv 2025 | 129 € | 0 € | 634 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 463 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 147 € | 0 |
| IV kv 2024 | 44 € | 0 € | 503 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 19 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 158 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemJaaniku tn 5, Tallinn, 12013
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10180013 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10180013 / 4
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 10180013 / 3
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10180013 / 2
-
04.03.2013Esmakanne Ä 10180013
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 26.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 06.02.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 24.01.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 09.02.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 15.03.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 14.01.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |