Crout OÜ
Registrisse kantud 12433780Crout OÜ (registrikood 12433780) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük (EMTAK 46832). 2025. aasta müügitulu oli 464 986 eurot ja puhaskasum 196 eurot, bilansimaht 238 661 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Alice Melikova. Juhatuse liige on Elvira Podgornaja. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.03.2013 (13 a 7 k) · Tiiu tn 3, Tallinn, 10135
Registriandmed KMKR EE101624644 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101624644
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,0 % | 2024: -5,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,3 % | 2024: -91,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 25,7 % | 2024: 22,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,4 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | −53,6 % | 2024: −44,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −16,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 464 986 | 1 002 240 | 1 817 123 | 2 293 866 | 2 301 452 | 1 175 692 | 1 883 009 |
| Puhaskasum | 196 | -56 124 | 36 796 | 831 | 11 727 | 323 | 35 697 |
| Käibevara | 191 694 | 217 183 | 290 330 | 252 226 | 180 447 | 149 121 | 99 515 |
| Põhivara | 46 967 | 57 047 | 295 | 25 627 | 63 617 | 44 885 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 238 661 | 274 230 | 290 625 | 277 853 | 244 064 | 194 006 | 99 515 |
| Kohustised kokku | 177 337 | 213 102 | 173 373 | 197 397 | 161 939 | 123 608 | 29 440 |
| Omakapital | 61 324 | 61 128 | 117 252 | 80 456 | 82 125 | 70 398 | 70 075 |
| Kasumimarginaal | 0,0 % | -5,6 % | 2,0 % | 0,0 % | 0,5 % | 0,0 % | 1,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 191 694 € · 80,3 %
- Põhivara 46 967 € · 19,7 %
- Lühiajalised kohustised 139 578 € · 58,5 %
- Pikaajalised kohustised 37 759 € · 15,8 %
- Omakapital 61 324 € · 25,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 74,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 19,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 12 360 € | 2 231 € | 140 025 € | 1 |
| II kv 2026 | 29 297 € | 2 153 € | 209 131 € | 1 |
| I kv 2026 | 31 467 € | 2 076 € | 235 482 € | 1 |
| IV kv 2025 | 25 961 € | 2 205 € | 174 784 € | 1 |
| III kv 2025 | 23 006 € | 2 465 € | 196 259 € | 1 |
| II kv 2025 | 33 391 € | 4 327 € | 255 435 € | 1 |
| I kv 2025 | 17 053 € | 2 565 € | 157 430 € | 2 |
| IV kv 2024 | 31 711 € | 2 400 € | 373 942 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 120 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 744 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 18,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 8,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 46 675 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 430 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Alice Melikova
- Pühali Heaolukeskus OÜ Juhatuse liige
- Sihtasutus DHARMA Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.06.2025Muutmiskanne Ä 10179590 / 9
-
29.05.2025Muutmiskanne Ä 10179590 / M4
-
06.02.2025Muutmiskanne Ä 10179590 / 8
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10179590 / 7
-
10.06.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10179590 / 6
-
20.02.2018Muutmiskanne Ä 10179590 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10179590 / 4
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 10179590 / 3
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10179590 / 2
-
06.03.2013Esmakanne Ä 10179590
-
05.03.2013Esmakanne Ä 10179590 / M3
-
27.02.2013Esmakanne Ä 10179590 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 08.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 31.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |