GoMont OÜ
Registrisse kantud 12433833GoMont OÜ (registrikood 12433833) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine (EMTAK 43351). 2025. aasta müügitulu oli 9 697 eurot ja puhaskasum -9 556 eurot, bilansimaht 16 325 eurot. Ettevõtte ainuomanik on ivo taats. Juhatuse liige on ivo taats. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.03.2013 (13 a 7 k) · Papiniidu tn 23, Pärnu linn, 80025
Registriandmed KMKR EE101910808 · osakapital 2 508 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101910808
- Osakapital
- 2 508 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -98,5 % | 2024: -99,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -248,3 % | 2024: -161,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,2 | 2024: 0,3 |
| Müügitulu kasv | −76,7 % | 2024: +109,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 697 | 41 589 | 19 849 | – | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | -9 556 | -41 257 | 503 | – | 0 | 0 | 0 |
| Käibevara | 11 038 | 12 296 | 11 850 | 11 763 | 11 763 | 11 763 | 11 763 |
| Põhivara | 5 287 | 6 914 | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 16 325 | 19 210 | 11 850 | 11 763 | 11 763 | 11 763 | 11 763 |
| Kohustised kokku | 56 868 | 50 197 | 1 580 | 1 996 | 1 996 | 1 996 | 1 996 |
| Omakapital | -40 543 | -30 987 | 10 270 | 9 767 | 9 767 | 9 767 | 9 767 |
| Kasumimarginaal | -98,5 % | -99,2 % | 2,5 % | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 11 038 € · 67,6 %
- Põhivara 5 287 € · 32,4 %
- Lühiajalised kohustised 52 617 € · 322,3 %
- Pikaajalised kohustised 4 251 € · 26,0 %
- Omakapital -40 543 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 348,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 32,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 803 € | 629 € | 1 955 € | 1 |
| II kv 2026 | 107 € | 0 € | 200 € | 1 |
| I kv 2026 | 7 € | 0 € | 70 € | 0 |
| IV kv 2025 | 82 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 345 € | 292 € | 1 952 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 038 € | 887 € | 5 030 € | 0 |
| I kv 2025 | 486 € | 555 € | 4 180 € | 1 |
| IV kv 2024 | 2 205 € | 1 970 € | 12 133 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 268 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 210 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 78,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 41,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 652 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 403 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.11.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10180210 / 10
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10180210 / 9
-
17.07.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10180210 / 8
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10180210 / 7
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 10180210 / 6
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 10180210 / 5
-
02.09.2016Muutmiskanne Ä 10180210 / 4
-
04.09.2013Muutmiskanne Ä 10180210 / 3
-
09.07.2013Ümberkujundamiskanne Ä 10180210 / 2
-
06.03.2013Esmakanne Ä 10180210
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 05.04.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 25.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 18.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 22.04.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 22.04.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |