Ignitis Eesti OÜ
Registrisse kantud 12433862Ignitis Eesti OÜ (registrikood 12433862) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elektrienergia müük (EMTAK 35151). 2025. aasta müügitulu oli 1 427 051 eurot, bilansimaht 17 673 911 eurot. Ettevõtte ainuomanik on UAB Ignitis. Juhatuse liikmed on Haroldas Nauseda, Timo Tatar, Eimantas Balta. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.03.2013 (13 a 7 k) · Narva mnt 5, Tallinn, 10117
Registriandmed KMKR EE101630829 · osakapital 175 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101630829
- Osakapital
- 175 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektrienergia müük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: -25 765,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: -68,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | – | 2024: 17,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 0,1 |
| Müügitulu kasv | +48 176,4 % | 2024: −29,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +13,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 427 051 | 2 956 | 4 173 | 9 873 | 330 019 | 766 974 | 100 122 |
| Puhaskasum | – | -761 615 | -163 267 | -2 656 | -95 557 | 49 146 | -4 683 |
| Käibevara | – | 654 562 | 2 039 207 | 44 834 | 228 640 | 177 728 | 78 465 |
| Põhivara | – | 5 918 193 | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 17 673 911 | 6 572 755 | 2 039 207 | 44 834 | 228 640 | 177 728 | 78 465 |
| Kohustised kokku | – | 5 454 387 | 159 224 | 51 584 | 232 734 | – | 36 149 |
| Omakapital | – | 1 118 368 | 1 879 983 | -6 750 | -4 094 | 91 463 | 42 316 |
| Kasumimarginaal | – | -25 765,1 % | -3 912,5 % | -26,9 % | -29,0 % | 6,4 % | -4,7 % |
2025: avaandmetes on aruandest ainult müügitulu, varad ja töötajate arv.
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 387 812 € | 142 989 € | 5 237 946 € | 17 |
| II kv 2026 | 1 600 644 € | 161 668 € | 13 868 053 € | 16 |
| I kv 2026 | 5 332 068 € | 134 502 € | 46 633 143 € | 17 |
| IV kv 2025 | 122 058 € | 130 173 € | 1 598 634 € | 18 |
| III kv 2025 | 63 289 € | 118 572 € | 126 646 € | 16 |
| II kv 2025 | 0 € | 111 128 € | 146 824 € | 15 |
| I kv 2025 | 0 € | 93 656 € | 134 504 € | 13 |
| IV kv 2024 | 60 141 € | 62 651 € | 1 997 455 € | 13 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 129 271 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 47 663 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 36,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 7,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 745 982 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 5 392 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Timo Tatar
- Ignitis renewables Estonia OÜ Juhatuse liige
- Eesti Tuuleenergia Assotsiatsioon Juhatuse liige
- Kadrina 1 Energiapark OÜ Tegelik kasusaaja
- Haljala 1 Energiapark OÜ Tegelik kasusaaja
- Tõrva 1 Energiapark OÜ Tegelik kasusaaja
- Haapsalu 1 Energiapark OÜ Tegelik kasusaaja
- Pärnu 2 Energiapark OÜ Tegelik kasusaaja
- Väike-Maarja 1 Energiapark OÜ Tegelik kasusaaja
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Konsolideerimisgrupi emaettevõte: UAB "Ignitis" (LT) · otsene emaettevõte
LEI 5299008MDBRECZ5GC296
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Energeetika 6 883 916 €
- 4. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Energeetika 11 tk
- 9. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Energeetika 3 398 927 €
- 26. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Energeetika 1 427 051 €
- 34. Suurimad juhatused · Energeetika 3 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 3 398 927 | 433 178 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla · maksed 1 828 376 €
- Tartu Linnavalitsus · maksed 518 405 €
- Rakvere Linnavalitsus · maksed 213 614 €
- Lääne-Nigula Vallavalitsus · maksed 184 634 €
- Alutaguse Vallavalitsus · maksed 117 231 €
- Tartu Rakenduslik Kolledž · maksed 100 844 €
Riigihanked
11 lepingut 5 aastaga · 3 201 436 € ilma raamlepinguteta-
Märjamaa vallale elektrienergia ost 600 000 €Märjamaa Vallavalitsus · 15.07.2026 · raamleping
-
Elektrienergia 1 412 880 €Sihtasutus Viljandi Haigla · 08.07.2026 · raamleping
-
Elektrienergia ostmine 3 000 000 €Tallinna Ülikool · 05.06.2026 · raamleping
-
Elektrienergia ostmine Kambja vallale 209 095 €Kambja Vallavalitsus · 02.04.2026
-
Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet · 01.04.2026 · 3 osa
-
Elektrienergia ostmine Tartu linnale 1 661 491 €Tartu Linnavalitsus · 06.01.2026 · 2 osa
-
Elektrienergia ostmine aastateks 2026 ja 2027 1 030 400 €aktsiaselts Saarte Liinid · 21.12.2025
-
Elektrienergia ostmine Rakvere linnale 300 000 €Rakvere Linnavalitsus · 09.12.2025
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.07.2026Muutmiskanne Ä 10180214 / 18
-
13.05.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10180214 / 17
-
25.08.2025Muutmiskanne Ä 10180214 / 16
-
27.12.2024Muutmiskanne Ä 10180214 / 15
-
16.08.2024Muutmiskanne Ä 10180214 / 14
-
23.02.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10180214 / M4
-
15.01.2024Muutmiskanne Ä 10180214 / 13
-
23.11.2023Muutmiskanne Ä 10180214 / 12
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10180214 / 11
-
05.05.2023Muutmiskanne Ä 10180214 / 10
-
11.01.2023Muutmiskanne Ä 10180214 / 9
-
10.01.2023Muutmiskanne Ä 10180214 / M3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 20.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 14.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 14.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |