Helzingo OÜ
Registrisse kantud 12436990Helzingo OÜ (registrikood 12436990) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Järveküla, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 6 880 eurot ja puhaskasum 137 022 eurot, bilansimaht 332 508 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Heli Jõeleht. Juhatuse liige on Heli Jõeleht. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.03.2013 (13 a 7 k) · Kanarbiku tee 5, Järveküla, 75304
Registriandmed KMKR EE102903212 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102903212
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1 991,6 % | 2024: -21,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 98,1 % | 2024: -40,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 42,0 % | 2024: 0,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 71,1 | 2024: 0,1 |
| Müügitulu kasv | +37,8 % | 2024: +7,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +30,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 880 | 4 991 | 4 638 | 3 877 | 1 474 | 1 843 | 4 306 |
| Puhaskasum | 137 022 | -1 062 | 337 | 306 | -2 111 | 27 | 86 |
| Käibevara | 132 508 | 4 746 | 5 628 | 28 979 | 29 173 | 2 653 | 2 626 |
| Põhivara | 200 000 | 406 369 | 406 369 | 406 369 | 406 369 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 332 508 | 411 115 | 411 997 | 435 348 | 435 542 | 2 653 | 2 626 |
| Kohustised kokku | 192 864 | 408 493 | 408 312 | 432 000 | 435 000 | – | – |
| Omakapital | 139 644 | 2 622 | 3 685 | 3 348 | 542 | 2 653 | 2 626 |
| Kasumimarginaal | 1 991,6 % | -21,3 % | 7,3 % | 7,9 % | -143,2 % | 1,5 % | 2,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 132 508 € · 39,9 %
- Põhivara 200 000 € · 60,1 %
- Lühiajalised kohustised 1 864 € · 0,6 %
- Pikaajalised kohustised 191 000 € · 57,4 %
- Omakapital 139 644 € · 42,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 71,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 58,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 60,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 68 € | 0 € | 1 650 € | 0 |
| II kv 2026 | 47 € | 0 € | 1 180 € | 0 |
| I kv 2026 | 104 € | 0 € | 2 440 € | 0 |
| IV kv 2025 | 74 352 € | 0 € | 311 510 € | 0 |
| I kv 2025 | 100 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 50 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 64 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 40 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 23 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 4,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 550 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 16. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Rae vald 98,1 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10180429 / 9
-
18.07.2022Muutmiskanne Ä 10180429 / 8
-
04.07.2022Muutmiskanne Ä 10180429 / M2
-
30.10.2020Muutmiskanne Ä 10180429 / 7
-
05.03.2020Muutmiskanne Ä 10180429 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10180429 / 5
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 10180429 / 4
-
30.08.2016Muutmiskanne Ä 10180429 / 3
-
24.05.2016Muutmiskanne Ä 10180429 / 2
-
09.05.2016Muutmiskanne Ä 10180429 / M1
-
12.03.2013Esmakanne Ä 10180429
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |