OÜ Ago&Co
Registrisse kantud 12442884OÜ Ago&Co (registrikood 12442884) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Kakumetsa küla, tegevusala maastiku hooldus ja korrashoid (EMTAK 81301). 2025. aasta müügitulu oli 20 031 eurot ja puhaskasum 7 171 eurot, bilansimaht 25 887 eurot. Juhatuse liige on Ago Vaidla. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.03.2013 (13 a 6 k) · Saare, Kakumetsa küla, 62203
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Maastiku hooldus ja korrashoid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 35,8 % | 2024: 7,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 28,7 % | 2024: 8,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,6 % | 2024: 92,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 21,5 | 2024: 7,7 |
| Müügitulu kasv | +5,2 % | 2024: +3,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +89,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 20 031 | 19 032 | 18 349 | 18 976 | 10 587 | 830 | 1 700 |
| Puhaskasum | 7 171 | 1 464 | 2 772 | 7 642 | 3 781 | -2 315 | -3 184 |
| Käibevara | 18 821 | 10 577 | 12 658 | 16 427 | 10 497 | 407 | 600 |
| Põhivara | 7 066 | 8 645 | 4 686 | 0 | 416 | 1 930 | 4 608 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 25 887 | 19 222 | 17 344 | 16 427 | 10 913 | 2 337 | 5 208 |
| Kohustised kokku | 876 | 1 381 | 967 | 2 822 | 4 950 | 155 | 711 |
| Omakapital | 25 011 | 17 841 | 16 377 | 13 605 | 5 963 | 2 182 | 4 497 |
| Kasumimarginaal | 35,8 % | 7,7 % | 15,1 % | 40,3 % | 35,7 % | -278,9 % | -187,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 18 821 € · 72,7 %
- Põhivara 7 066 € · 27,3 %
- Lühiajalised kohustised 876 € · 3,4 %
- Omakapital 25 011 € · 96,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 21,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 27,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 25 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 25 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 25 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 12 369 | 19 706 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kaitseliit · maksed 12 369 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20063523 / 5
-
30.10.2020Muutmiskanne Ä 20063523 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 20063523 / 3
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 20063523 / 2
-
16.02.2016Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 20063523 / M1
-
22.03.2013Esmakanne Ä 20063523
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |