Tarula OÜ
Registrisse kantud 12442967Tarula OÜ (registrikood 12442967) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Kotka küla, tegevusala mesindus (EMTAK 01481). 2024. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -2 235 eurot, bilansimaht 18 334 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aivar Kubjas. Juhatuse liige on Aivar Kubjas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.03.2013 (13 a 6 k) · Pillapalu, Kotka küla, 74809
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mesindus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | – | 2023: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -15,3 % | 2023: -12,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,7 % | 2023: 82,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,0 | 2023: 4,0 |
| Müügitulu kasv | – | 2023: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | -2 235 | -2 200 | -2 400 | -2 400 | -2 775 | -3 707 |
| Käibevara | 14 813 | 14 855 | 14 855 | 14 855 | 14 855 | 14 966 |
| Põhivara | 3 521 | 5 922 | 8 122 | 10 522 | 12 922 | 15 587 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 18 334 | 20 777 | 22 977 | 25 377 | 27 777 | 30 553 |
| Kohustised kokku | 3 717 | 3 724 | 3 724 | 3 724 | 3 724 | 3 725 |
| Omakapital | 14 617 | 17 053 | 19 253 | 21 653 | 24 053 | 26 828 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 14 813 € · 80,8 %
- Põhivara 3 521 € · 19,2 %
- Lühiajalised kohustised 3 717 € · 20,3 %
- Omakapital 14 617 € · 79,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 20,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 19,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 72 € | 0 € | 360 € | 0 |
| IV kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 48 € | 0 € | 240 € | 0 |
| IV kv 2022 | 12 € | 0 € | 60 € | 0 |
| III kv 2022 | 16 € | 0 € | 80 € | 0 |
I kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPillapalu, Kotka küla, 74809
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
27.01.2025Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks Ä 10180851 / 6
-
14.01.2024Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 10180851 / 5
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10180851 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10180851 / 3
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 10180851 / 2
-
22.03.2013Esmakanne Ä 10180851
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.01.2025 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 26.01.2025 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 26.01.2025 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 26.01.2025 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 26.01.2025 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |