Henmark OÜ
Registrisse kantud 12447367Henmark OÜ (registrikood 12447367) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Järveküla, tegevusala inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon (EMTAK 7112). 2025. aasta müügitulu oli 14 860 eurot ja puhaskasum 23 217 eurot, bilansimaht 224 028 eurot. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Aivo Ehala, Inga Ehala. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.04.2013 (13 a 6 k) · Lääne tee 2, Järveküla, 75304
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 156,2 % | 2024: 99,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,4 % | 2024: 17,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −56,6 % | 2024: +136,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −14,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 14 860 | 34 270 | 14 466 | 35 431 | 36 481 | 32 630 | 8 410 |
| Puhaskasum | 23 217 | 34 071 | 14 687 | 30 629 | 36 430 | 29 596 | 8 020 |
| Käibevara | 223 653 | 200 436 | 166 810 | 151 835 | 144 388 | 122 314 | 64 050 |
| Põhivara | 375 | 375 | 375 | 375 | 375 | 375 | 375 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 224 028 | 200 811 | 167 185 | 152 210 | 144 763 | 122 689 | 64 425 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 445 | 157 | 23 339 | 37 695 | 9 026 |
| Omakapital | 224 028 | 200 811 | 166 740 | 152 053 | 121 424 | 84 994 | 55 399 |
| Kasumimarginaal | 156,2 % | 99,4 % | 101,5 % | 86,4 % | 99,9 % | 90,7 % | 95,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 223 653 € · 99,8 %
- Põhivara 375 € · 0,2 %
- Omakapital 224 028 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
7112 Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon põhitegevus 13 400 €
-
93291 Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused 1 460 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Aivo Ehala
- 1PARTNER Ehitus OÜ Osanik
- J14 OÜ Juhatuse liige
- Madara Kodu 2 OÜ Juhatuse liige
- Ares Teenused OÜ Osanik
- Orase 13 OÜ Juhatuse liige
- J16 OÜ Tegelik kasusaaja
- Kiili Kooli Kodu OÜ Juhatuse liige
- Veetorni 2 OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Orase 13 OÜ | 33,60 % | 840 € | 02.09.2023 | 82 743 €2025 |
| Vabriku Finants OÜ | 15 % | 375 € | 01.09.2023 | 8 150 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (3)
-
Orase 13 OÜ 33,60 %
-
Vabriku Finants OÜ 15 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLääne tee 2, Järveküla, 75304
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.01.2025Muutmiskanne Ä 10181161 / M1
-
13.01.2025Muutmiskanne Ä 10181161 / 8
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10181161 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10181161 / 6
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 10181161 / 5
-
30.08.2016Muutmiskanne Ä 10181161 / 4
-
15.05.2014Muutmiskanne Ä 10181161 / 3
-
14.10.2013Muutmiskanne Ä 10181161 / 2
-
02.04.2013Esmakanne Ä 10181161
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 14.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 18.02.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |