Kadakas OÜ
Registrisse kantud 12449159Kadakas OÜ (registrikood 12449159) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Uuemõisa alevik, tegevusala muud insener-tehnilised tegevusalad (EMTAK 71129). 2025. aasta müügitulu oli 147 843 eurot ja puhaskasum 4 948 eurot, bilansimaht 69 850 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tarmo Kadakas. Juhatuse liige on Tarmo Kadakas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.04.2013 (13 a 6 k) · Tallinna mnt 73, Uuemõisa alevik, 90401
Registriandmed KMKR EE101640000 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101640000
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud insener-tehnilised tegevusalad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,3 % | 2024: 153,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 7,6 % | 2024: 72,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,1 % | 2024: 96,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 10,1 | 2024: 15,9 |
| Müügitulu kasv | +425,0 % | 2024: +5 532,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +41,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 147 843 | 28 161 | 500 | 5 263 | 6 975 | 25 953 | 43 557 |
| Puhaskasum | 4 948 | 43 337 | -6 102 | -15 107 | -13 546 | -2 421 | 31 741 |
| Käibevara | 48 651 | 36 780 | 3 172 | 4 527 | 28 990 | 39 213 | 33 315 |
| Põhivara | 21 199 | 25 626 | 16 562 | 24 422 | 29 963 | 19 830 | 22 533 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 69 850 | 62 406 | 19 734 | 28 949 | 58 953 | 59 043 | 55 848 |
| Kohustised kokku | 4 809 | 2 313 | 2 978 | 6 091 | 20 988 | 7 533 | 1 917 |
| Omakapital | 65 041 | 60 093 | 16 756 | 22 858 | 37 965 | 51 510 | 53 931 |
| Kasumimarginaal | 3,3 % | 153,9 % | -1 220,4 % | -287,0 % | -194,2 % | -9,3 % | 72,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 48 651 € · 69,7 %
- Põhivara 21 199 € · 30,3 %
- Lühiajalised kohustised 4 809 € · 6,9 %
- Omakapital 65 041 € · 93,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 10,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 30,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 8 707 € | 3 035 € | 100 043 € | 1 |
| II kv 2026 | 11 503 € | 1 929 € | 96 843 € | 1 |
| I kv 2026 | 9 810 € | 1 816 € | 78 543 € | 2 |
| IV kv 2025 | 6 672 € | 587 € | 87 268 € | 2 |
| III kv 2025 | 8 645 € | 141 € | 79 219 € | 1 |
| II kv 2025 | 929 € | 705 € | 12 058 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 215 € | 696 € | 16 154 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 29 032 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 902 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 012 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 34,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 8,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 33 348 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 946 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 2 916 | 392 |
| Müük avalikule sektorile | 6 812 | 8 067 |
| Toetused kokku | 2 916 | 392 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- AS Hoolekandeteenused · maksed 6 709 €
- Eesti Töötukassa · toetus 2 916 €
- Haapsalu Põhikool · maksed 104 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 30051043 / 5
-
13.02.2018Muutmiskanne Ä 30051043 / 4
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30051043 / 3
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 30051043 / 2
-
04.04.2013Esmakanne Ä 30051043
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 06.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 17.04.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 21.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |