Panzerbär OÜ
Registrisse kantud 12449254Panzerbär OÜ (registrikood 12449254) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2024. aasta müügitulu oli 33 575 eurot ja puhaskasum 1 414 eurot, bilansimaht 22 936 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Gerda-Annika Laager. Juhatuse liige on Gerda-Annika Laager. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.04.2013 (13 a 6 k) · Kopli tn 40a, Tallinn, 10412
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 4,2 % | 2023: 27,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,2 % | 2023: 100,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2023: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2023: – |
| Müügitulu kasv | +6,1 % | 2023: −12,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +3,5 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 33 575 | 31 652 | 35 978 | 36 224 | 12 045 | 28 225 |
| Puhaskasum | 1 414 | 8 799 | 8 465 | 10 275 | -8 517 | -8 434 |
| Käibevara | 2 028 | 376 | 500 | 64 | 8 | 6 913 |
| Põhivara | 20 908 | 8 423 | 5 630 | 2 990 | 5 566 | 15 414 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 22 936 | 8 799 | 6 130 | 3 054 | 5 574 | 22 327 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 236 |
| Omakapital | 22 936 | 8 799 | 6 130 | 3 054 | 5 574 | 14 091 |
| Kasumimarginaal | 4,2 % | 27,8 % | 23,5 % | 28,4 % | -70,7 % | -29,9 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 028 € · 8,8 %
- Põhivara 20 908 € · 91,2 %
- Omakapital 22 936 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 91,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2024 | 50 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 17 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Gerda-Annika Laager
- Ten Twelve OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Thistle OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Deselec OÜ Juhatuse liige
- Kazoku Holding OÜ Tegelik kasusaaja
- SafeSync OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.01.2026Muutmiskanne Ä 10181279 / 9
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10181279 / 8
-
10.02.2022Muutmiskanne Ä 10181279 / 7
-
24.01.2022Muutmiskanne Ä 10181279 / M9
-
18.01.2022Muutmiskanne Ä 10181279 / M8
-
19.12.2018Muutmiskanne Ä 10181279 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10181279 / 5
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 10181279 / 4
-
02.11.2017Muutmiskanne Ä 10181279 / 3
-
12.09.2016Muutmiskanne Ä 10181279 / 2
-
04.04.2013Esmakanne Ä 10181279
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 11.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 07.01.2024 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 07.01.2024 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 29.09.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 29.09.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |