OÜ Ramso
Registrisse kantud 12457905OÜ Ramso (registrikood 12457905) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Alu-Metsküla, tegevusala muud insener-tehnilised tegevusalad (EMTAK 71129). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -22 153 eurot, bilansimaht 119 535 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Toomas Soidla. Juhatuse liige on Toomas Soidla. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.04.2013 (13 a 5 k) · Kumla, Alu-Metsküla, 79605
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud insener-tehnilised tegevusalad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -19,1 % | 2024: -12,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,2 % | 2024: 98,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 33,2 | 2024: 51,5 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 24 450 | 65 950 | 75 203 | 48 768 | 49 266 |
| Puhaskasum | -22 153 | -17 927 | -6 860 | 49 890 | 27 487 | 37 592 | 29 694 |
| Käibevara | 112 035 | 138 881 | 166 213 | 188 553 | 134 044 | 141 854 | 107 907 |
| Põhivara | 7 500 | 9 100 | 3 000 | 4 | 1 974 | 3 944 | 5 914 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 119 535 | 147 981 | 169 213 | 188 557 | 136 018 | 145 798 | 113 821 |
| Kohustised kokku | 3 377 | 2 697 | 1 096 | 3 047 | 2 984 | 2 547 | 2 619 |
| Omakapital | 116 158 | 145 284 | 168 117 | 185 510 | 133 034 | 143 251 | 111 202 |
| Kasumimarginaal | – | – | -28,1 % | 75,6 % | 36,6 % | 77,1 % | 60,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 112 035 € · 93,7 %
- Põhivara 7 500 € · 6,3 %
- Lühiajalised kohustised 3 377 € · 2,8 %
- Omakapital 116 158 € · 97,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 33,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 6,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 328 € | 363 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 655 € | 727 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 2 302 € | 363 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 605 € | 671 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 303 € | 336 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 605 € | 671 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 847 € | 999 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 791 € | 836 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 109 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 121 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 110,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKumla, Alu-Metsküla, 79605
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
31.12.2025Muutmiskanne Ä 30051174 / 6
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 30051174 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 30051174 / 4
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 30051174 / 3
-
13.05.2015Muutmiskanne Ä 30051174 / 2
-
19.04.2013Esmakanne Ä 30051174
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 26.12.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 02.01.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 09.01.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |