LuxIT OÜ
Registrisse kantud 12458282LuxIT OÜ (registrikood 12458282) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Paide linn, tegevusala arvutite ja arvuti välisseadmete parandus ja hooldus (EMTAK 95101). 2025. aasta müügitulu oli 1 866 eurot ja puhaskasum 857 eurot, bilansimaht 3 365 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ott Koobas. Juhatuse liige on Ott Koobas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.04.2013 (13 a 5 k) · Suur-Aia tn 18, Paide linn, 72711
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutite ja arvuti välisseadmete parandus ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 45,9 % | 2024: -26,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 25,5 % | 2024: -102,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 16,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 0,7 |
| Müügitulu kasv | −80,8 % | 2024: +91,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −52,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 866 | 9 714 | 5 081 | 3 349 | 81 854 | 73 195 | 73 518 |
| Puhaskasum | 857 | -2 565 | -330 | -2 592 | -208 | -1 622 | -1 556 |
| Käibevara | 98 | 1 912 | 3 235 | 390 | 2 930 | 11 734 | 18 946 |
| Põhivara | 3 267 | 13 137 | 15 135 | 17 466 | 19 964 | 22 462 | 6 780 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 365 | 15 049 | 18 370 | 17 856 | 22 894 | 34 196 | 25 726 |
| Kohustised kokku | 0 | 12 542 | 12 798 | 11 954 | 14 399 | 25 493 | 15 401 |
| Omakapital | 3 365 | 2 507 | 5 572 | 5 902 | 8 495 | 8 703 | 10 325 |
| Kasumimarginaal | 45,9 % | -26,4 % | -6,5 % | -77,4 % | -0,3 % | -2,2 % | -2,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 98 € · 2,9 %
- Põhivara 3 267 € · 97,1 %
- Omakapital 3 365 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 97,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
95101 Arvutite ja arvuti välisseadmete parandus ja hooldus põhitegevus 1 552 €
-
93199 Mujal liigitamata sporditegevus 314 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 25 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 25 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 322 € | 0 |
| IV kv 2024 | 350 € | 0 € | 3 580 € | 0 |
| III kv 2024 | 406 € | 0 € | 3 732 € | 0 |
| II kv 2024 | 47 € | 0 € | 746 € | 0 |
| I kv 2024 | 125 € | 0 € | 2 365 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 30051143 / 9
-
26.01.2023Muutmiskanne Ä 30051143 / 8
-
06.07.2018Muutmiskanne Ä 30051143 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30051143 / 6
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 30051143 / 5
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 30051143 / 4
-
09.12.2016Muutmiskanne Ä 30051143 / 3
-
27.11.2016Muutmiskanne Ä 30051143 / M2
-
07.05.2013Muutmiskanne Ä 30051143 / 2
-
19.04.2013Esmakanne Ä 30051143
-
17.04.2013Esmakanne Ä 30051143 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 16.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 05.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |