DSI Consulting OÜ
Registrisse kantud 12461663DSI Consulting OÜ (registrikood 12461663) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2024. aasta müügitulu oli 90 580 eurot ja puhaskasum -6 895 eurot, bilansimaht 50 620 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Dan Roland Sköld. Juhatuse liige on Dan Roland Sköld. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.04.2013 (13 a 5 k) · Laki tn 30-303, Tallinn, 12915
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -7,6 % | 2023: -44,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -14,7 % | 2023: -48,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,9 % | 2023: 98,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 13,5 | 2023: 73,5 |
| Müügitulu kasv | +52,7 % | 2023: −1,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +13,8 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 90 580 | 59 332 | 60 328 | 40 557 | 34 612 | 47 413 |
| Puhaskasum | -6 895 | -26 176 | -32 137 | -20 450 | 17 026 | 9 216 |
| Käibevara | 48 524 | 52 575 | 81 126 | 112 242 | 142 740 | 134 234 |
| Põhivara | 2 096 | 2 069 | 2 087 | – | – | 6 129 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 50 620 | 54 644 | 83 213 | 112 242 | 142 740 | 140 363 |
| Kohustised kokku | 3 586 | 715 | 3 108 | – | 0 | 0 |
| Omakapital | 47 034 | 53 929 | 80 105 | 112 242 | 142 740 | 140 363 |
| Kasumimarginaal | -7,6 % | -44,1 % | -53,3 % | -50,4 % | 49,2 % | 19,4 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 48 524 € · 95,9 %
- Põhivara 2 096 € · 4,1 %
- Lühiajalised kohustised 3 586 € · 7,1 %
- Omakapital 47 034 € · 92,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 13,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 7,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 4,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 94 € | 0 € | 9 008 € | 0 |
| III kv 2025 | 532 € | 0 € | 11 200 € | 0 |
| II kv 2025 | 477 € | 0 € | 6 724 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 970 € | 413 € | 12 615 € | 0 |
| IV kv 2024 | 745 € | 7 € | 20 059 € | 0 |
| III kv 2024 | 2 072 € | 16 € | 28 515 € | 0 |
| II kv 2024 | 935 € | 26 € | 35 517 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.03.2025Muutmiskanne Ä 10181912 / 11
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10181912 / 10
-
16.10.2019Muutmiskanne Ä 10181912 / 9
-
08.11.2018Muutmiskanne Ä 10181912 / 8
-
31.01.2018Muutmiskanne Ä 10181912 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10181912 / 6
-
30.11.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10181912 / 5
-
06.10.2016Muutmiskanne Ä 10181912 / 4
-
03.11.2014Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10181912 / 3
-
09.05.2013Muutmiskanne Ä 10181912 / 2
-
24.04.2013Esmakanne Ä 10181912
-
19.04.2013Esmakanne Ä 10181912 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 11.09.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 19.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.04.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 25.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 17.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.04.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |