SpsEst OÜ
Registrisse kantud 12465247SpsEst OÜ (registrikood 12465247) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Maardu linn, tegevusala mööbli, kodutarvete ja rauakaupade hulgimüügi vahendusteenus (EMTAK 46151). 2025. aasta müügitulu oli 40 000 eurot ja puhaskasum -42 549 eurot, bilansimaht 1 240 632 eurot. Juhatuse liikmed on Margarita Reinbal, Alla Rasilevich. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.04.2013 (13 a 5 k) · Fosforiidi tn 14, Maardu linn, 74114
Registriandmed KMKR EE101632199 · osakapital 145 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101632199
- Osakapital
- 145 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mööbli, kodutarvete ja rauakaupade hulgimüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -106,4 % | 2024: 4,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -3,6 % | 2024: 0,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,5 % | 2024: 95,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 18,3 | 2024: 23,5 |
| Müügitulu kasv | −59,3 % | 2024: +1 863,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −45,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 40 000 | 98 185 | 5 000 | 164 819 | 556 640 | 820 991 | 1 196 294 |
| Puhaskasum | -42 549 | 4 345 | 9 750 | 654 | 28 040 | -16 587 | 253 048 |
| Käibevara | 1 240 632 | 1 353 196 | 1 571 726 | 1 630 465 | 1 618 281 | 2 352 430 | 2 336 862 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 6 851 | 18 312 | 32 798 | 47 284 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 240 632 | 1 353 196 | 1 571 726 | 1 637 316 | 1 636 593 | 2 385 228 | 2 384 146 |
| Kohustised kokku | 67 642 | 57 657 | 250 531 | 297 831 | 297 762 | 1 074 437 | 1 056 768 |
| Omakapital | 1 172 990 | 1 295 539 | 1 321 195 | 1 339 485 | 1 338 831 | 1 310 791 | 1 327 378 |
| Kasumimarginaal | -106,4 % | 4,4 % | 195,0 % | 0,4 % | 5,0 % | -2,0 % | 21,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 240 632 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 67 642 € · 5,5 %
- Omakapital 1 172 990 € · 94,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 18,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 099 € | 1 099 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 033 € | 1 033 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 12 292 € | 1 010 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 030 € | 1 030 € | 2 000 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 030 € | 1 030 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 12 312 € | 1 030 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 904 € | 904 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 760 € | 760 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 366 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 366 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10182183 / 8
-
08.02.2021Muutmiskanne Ä 10182183 / 7
-
01.07.2019Muutmiskanne Ä 10182183 / 6
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10182183 / 5
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10182183 / 4
-
01.03.2017Muutmiskanne Ä 10182183 / 3
-
22.09.2016Muutmiskanne Ä 10182183 / 2
-
06.09.2016Muutmiskanne Ä 10182183 / M2
-
29.04.2013Esmakanne Ä 10182183
-
24.04.2013Esmakanne Ä 10182183 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |