Versec OÜ
Registrisse kantud 12465550Versec OÜ (registrikood 12465550) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Muraste küla, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2024. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 1 399 eurot, bilansimaht 390 333 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Evelin Halling. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Evelin Halling. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.04.2013 (13 a 5 k) · Koore tn 1, Muraste küla, 76905
Registriandmed KMKR EE101638436 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101638436
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | – | 2023: 116,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,4 % | 2023: 1,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2023: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2023: – |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2023: −87,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 3 850 | 31 010 | 64 610 | 66 520 | 96 000 |
| Puhaskasum | 1 399 | 4 477 | 21 821 | 53 172 | 55 508 | 53 900 |
| Käibevara | 103 121 | 80 466 | 79 885 | 70 602 | 57 912 | 68 368 |
| Põhivara | 287 212 | 308 468 | 305 791 | 293 436 | 262 184 | 198 214 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 390 333 | 388 934 | 385 676 | 364 038 | 320 096 | 266 582 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 1 219 | 1 402 | 1 632 | 1 767 |
| Omakapital | 390 333 | 388 934 | 384 457 | 362 636 | 318 464 | 264 815 |
| Kasumimarginaal | – | 116,3 % | 70,4 % | 82,3 % | 83,4 % | 56,1 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 103 121 € · 26,4 %
- Põhivara 287 212 € · 73,6 %
- Omakapital 390 333 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 73,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 13 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 62 € | 0 € | 240 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| OÜ Kahar Puu | 50 % | 1 250 € | 01.09.2023 | 37 339 €2023 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
OÜ Kahar Puu 50 %
Skeem
LEI 9845005C97C88AE8B563
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10182493 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10182493 / 5
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10182493 / 4
-
13.01.2017Muutmiskanne Ä 10182493 / 3
-
04.01.2017Muutmiskanne Ä 10182493 / M2
-
03.11.2014Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10182493 / 2
-
30.04.2013Esmakanne Ä 10182493
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 12.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 03.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 02.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 15.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |