Large Group OÜ
Registrisse kantud 12466382Large Group OÜ (registrikood 12466382) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Soodevahe küla, tegevusala muude piimatoodete, k.a või tootmine (EMTAK 10519). 2025. aasta müügitulu oli 102 806 eurot ja puhaskasum 608 eurot, bilansimaht 126 480 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Artur Beniaminov. Juhatuse liige on Artur Beniaminov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.05.2013 (13 a 5 k) · Kapteni tee 2, Soodevahe küla, 75322
Registriandmed KMKR EE101918004 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101918004
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude piimatoodete, k.a või tootmine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,6 % | 2024: 2,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,9 % | 2024: 2,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 51,3 % | 2024: 58,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,1 | 2024: 2,4 |
| Müügitulu kasv | +52,1 % | 2024: +127,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +37,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 102 806 | 67 611 | 29 665 | 2 100 | 24 092 | 20 659 | 47 969 |
| Puhaskasum | 608 | 1 465 | -17 869 | 119 | 3 180 | 6 358 | 7 697 |
| Käibevara | 126 480 | 110 087 | 100 061 | 80 520 | 80 757 | 77 577 | 93 557 |
| Põhivara | 0 | 172 | 516 | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 126 480 | 110 259 | 100 577 | 80 520 | 80 757 | 77 577 | 93 557 |
| Kohustised kokku | 61 547 | 45 934 | 37 717 | 44 | 400 | 400 | 22 739 |
| Omakapital | 64 933 | 64 325 | 62 860 | 80 476 | 80 357 | 77 177 | 70 818 |
| Kasumimarginaal | 0,6 % | 2,2 % | -60,2 % | 5,7 % | 13,2 % | 30,8 % | 16,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 126 480 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 61 547 € · 48,7 %
- Omakapital 64 933 € · 51,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 48,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 8 395 € | 1 620 € | 45 529 € | 1 |
| II kv 2026 | 6 797 € | 1 797 € | 43 771 € | 1 |
| I kv 2026 | 6 752 € | 1 734 € | 45 410 € | 1 |
| IV kv 2025 | 5 635 € | 1 573 € | 27 866 € | 1 |
| III kv 2025 | 6 938 € | 1 284 € | 40 774 € | 2 |
| II kv 2025 | 5 112 € | 1 442 € | 38 270 € | 1 |
| I kv 2025 | 4 915 € | 1 522 € | 46 920 € | 1 |
| IV kv 2024 | 4 050 € | 1 248 € | 41 717 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 798 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 540 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 19,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 18,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 15 176 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 038 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Piima käitlemine · Tunnustatud toidukäitlejaT371
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 2 000 | 1 000 |
| Toetused kokku | 2 000 | 1 000 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · toetus 2 000 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10182539 / 6
-
12.01.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10182539 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10182539 / 3
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10182539 / 4
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10182539 / 2
-
02.05.2013Esmakanne Ä 10182539
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 05.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 18.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |