SKT OÜ
Registrisse kantud 12466583SKT OÜ (registrikood 12466583) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). 2025. aasta müügitulu oli 45 025 eurot ja puhaskasum -5 036 eurot, bilansimaht 97 669 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Siim Jürgens. Juhatuse liige on Siim Jürgens. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.05.2013 (13 a 5 k) · Hunditubaka tee 4, Tallinn, 12015
Registriandmed KMKR EE101635675 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101635675
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -11,2 % | 2024: 50,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -5,4 % | 2024: 22,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,2 % | 2024: 96,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 20,6 | 2024: 26,3 |
| Müügitulu kasv | +1,4 % | 2024: −14,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −15,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 45 025 | 44 418 | 51 994 | 57 643 | 90 506 | 105 552 | 100 595 |
| Puhaskasum | -5 036 | 22 253 | 9 914 | 2 680 | 21 506 | 25 464 | 8 139 |
| Käibevara | 95 779 | 102 289 | 87 373 | 70 303 | 70 473 | 51 469 | 18 743 |
| Põhivara | 1 890 | 1 643 | 2 726 | 2 907 | 3 486 | 3 354 | 4 213 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 97 669 | 103 932 | 90 099 | 73 210 | 73 959 | 54 823 | 22 956 |
| Kohustised kokku | 4 658 | 3 884 | 12 304 | 9 954 | 13 382 | 15 752 | 9 349 |
| Omakapital | 93 011 | 100 048 | 77 795 | 63 256 | 60 577 | 39 071 | 13 607 |
| Kasumimarginaal | -11,2 % | 50,1 % | 19,1 % | 4,6 % | 23,8 % | 24,1 % | 8,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 95 779 € · 98,1 %
- Põhivara 1 890 € · 1,9 %
- Lühiajalised kohustised 4 658 € · 4,8 %
- Omakapital 93 011 € · 95,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 20,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 166 € | 1 019 € | 2 391 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 268 € | 693 € | 6 125 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 565 € | 661 € | 7 810 € | 1 |
| IV kv 2025 | 498 € | 261 € | 10 384 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 282 € | 977 € | 12 156 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 868 € | 264 € | 17 897 € | 1 |
| I kv 2025 | 972 € | 119 € | 8 102 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 296 € | 322 € | 9 890 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 389 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 340 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 87,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 48,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 797 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 653 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10182551 / 6
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10182551 / 5
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10182551 / 4
-
29.01.2016Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10182551 / 3
-
25.06.2014Muutmiskanne Ä 10182551 / 2
-
02.05.2013Esmakanne Ä 10182551
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.04.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 04.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 02.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 23.11.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 23.11.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 09.05.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |