RooStar OÜ
Registrisse kantud 12467424RooStar OÜ (registrikood 12467424) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Lahavere küla, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 893 424 eurot ja puhaskasum 68 782 eurot, bilansimaht 287 920 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Indrek Roostar. Juhatuse liige on Indrek Roostar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.05.2013 (13 a 5 k) · Vilu, Lahavere küla, 48210
Registriandmed KMKR EE101646622 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101646622
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 7,7 % | 2024: 6,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 28,7 % | 2024: 28,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,1 % | 2024: 72,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,4 | 2024: 1,6 |
| Müügitulu kasv | +10,2 % | 2024: +20,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 893 424 | 810 858 | 674 023 | 826 480 | 823 011 | 613 380 | 559 521 |
| Puhaskasum | 68 782 | 49 072 | -14 982 | 13 367 | 80 462 | 4 651 | 1 523 |
| Käibevara | 117 194 | 90 479 | 57 136 | 59 636 | 68 626 | 54 293 | 65 372 |
| Põhivara | 170 726 | 146 468 | 148 351 | 151 858 | 131 732 | 14 249 | 9 740 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 287 920 | 236 947 | 205 487 | 211 494 | 200 358 | 68 542 | 75 112 |
| Kohustised kokku | 48 549 | 66 358 | 83 970 | 74 995 | 77 225 | 25 871 | 37 092 |
| Omakapital | 239 371 | 170 589 | 121 517 | 136 499 | 123 133 | 42 671 | 38 020 |
| Kasumimarginaal | 7,7 % | 6,1 % | -2,2 % | 1,6 % | 9,8 % | 0,8 % | 0,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 117 194 € · 40,7 %
- Põhivara 170 726 € · 59,3 %
- Lühiajalised kohustised 48 549 € · 16,9 %
- Omakapital 239 371 € · 83,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 16,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 59,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus põhitegevus 409 495 €
-
43411 Katusetööd 250 376 €
-
43111 Lammutamine 191 645 €
-
47529 Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük 41 908 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 24 480 € | 11 804 € | 234 561 € | 7 |
| II kv 2026 | 21 811 € | 11 427 € | 158 436 € | 7 |
| I kv 2026 | 14 227 € | 10 500 € | 141 597 € | 7 |
| IV kv 2025 | 26 093 € | 10 818 € | 246 418 € | 7 |
| III kv 2025 | 33 789 € | 11 266 € | 296 869 € | 6 |
| II kv 2025 | 14 674 € | 10 710 € | 186 652 € | 6 |
| I kv 2025 | 27 374 € | 12 202 € | 201 621 € | 6 |
| IV kv 2024 | 27 848 € | 11 542 € | 244 667 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 160 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 935 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 48,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 78 187 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 081 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVilu, Lahavere küla, 48210
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 19. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Põltsamaa vald 11 464 €
- 20. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Põltsamaa vald 7,7 %
- 55. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Jõgeva maakond 28,7 %
- 63. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Jõgeva maakond 148 904 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 586 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- SA Kuremaa Elamuskeskus · maksed 586 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20063888 / 7
-
14.02.2018Muutmiskanne Ä 20063888 / 6
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 20063888 / 5
-
14.09.2017Muutmiskanne Ä 20063888 / 4
-
24.07.2014Muutmiskanne Ä 20063888 / 3
-
02.07.2014Muutmiskanne Ä 20063888 / 2
-
21.05.2014Muutmiskanne Ä 20063888 / M2
-
03.05.2013Esmakanne Ä 20063888
-
29.04.2013Esmakanne Ä 20063888 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 22.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 15.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |