Intention OÜ
Registrisse kantud 12468228Intention OÜ (registrikood 12468228) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Aardla küla, tegevusala muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused (EMTAK 82991). 2025. aasta müügitulu oli 9 165 eurot ja puhaskasum 185 eurot, bilansimaht 2 319 eurot. Juhatuse liige on Enely Ennok. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.05.2013 (13 a 5 k) · Keskuse vkt 5, Aardla küla, 62104
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 508 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 508 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,0 % | 2024: -29,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,0 % | 2024: -499,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −72,6 % | 2024: +102,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −15,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 165 | 33 500 | 16 587 | 5 031 | 10 530 | 21 100 | 7 000 |
| Puhaskasum | 185 | -9 753 | -8 549 | -5 918 | -5 603 | 21 100 | 7 000 |
| Käibevara | 2 319 | 1 954 | 11 707 | 20 256 | 26 174 | 31 769 | 10 677 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 319 | 1 954 | 11 707 | 20 256 | 26 174 | 31 769 | 10 677 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 2 319 | 1 954 | 11 707 | 20 256 | 26 174 | 31 769 | 10 677 |
| Kasumimarginaal | 2,0 % | -29,1 % | -51,5 % | -117,6 % | -53,2 % | 100,0 % | 100,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 319 € · 100,0 %
- Omakapital 2 319 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mart Suurkask
- Krakul OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- AS Bercman Technologies Juhatuse liige Maksuvõlg
- Elastotek OÜ Juhatuse liige
- Bercman Energy OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Hasenberg OÜ Juhatuse liige
- MTÜ Tartu Koertepargid Juhatuse liige
- uHero Technology OÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
-
Enely Ennok
- MTÜ Tartu Koertepargid Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKeskuse vkt 5, Aardla küla, 62104
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10182655 / 9
-
01.12.2020Muutmiskanne Ä 10182655 / 8
-
05.08.2019Muutmiskanne Ä 10182655 / 7
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10182655 / 6
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10182655 / 4
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10182655 / 5
-
23.09.2013Ümberkujundamiskanne Ä 10182655 / 3
-
19.09.2013Ümberkujundamiskanne Ä 10182655 / M1
-
13.09.2013Muutmiskanne Ä 10182655 / 2
-
06.05.2013Esmakanne Ä 10182655
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.08.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 13.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 08.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.12.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |