Practicus OÜ
Registrisse kantud 12468889Practicus OÜ (registrikood 12468889) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda kinnisvara ost ja müük (EMTAK 68111). Juhatuse liikmed on Marge Uibu, Toomas Uibu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.05.2013 (13 a 5 k) · Tatari tn 6a, Tallinn, 10116
Registriandmed KMKR EE102228557 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.11–31.10
- KMKR number
- EE102228557
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.11 – 31.10
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda kinnisvara ost ja müük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 14,8 % | 2024: -3,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 14,1 % | 2024: 48,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2024: 39,6 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | – | – | – | 0 | 0 | 24 347 | 0 |
| Puhaskasum | 1 725 | -345 | 62 | -1 293 | -730 | 9 725 | 0 |
| Käibevara | 25 221 | 20 435 | 20 482 | 20 202 | 21 495 | 22 289 | 2 500 |
| Põhivara | 57 346 | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 82 567 | 20 435 | 20 482 | 20 202 | 21 495 | 22 289 | 2 500 |
| Kohustised kokku | 70 923 | 10 516 | 10 218 | 10 000 | 10 000 | 10 064 | – |
| Omakapital | 11 644 | 9 919 | 10 264 | 10 202 | 11 495 | 12 225 | 2 500 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | 39,9 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 25 221 € · 30,5 %
- Põhivara 57 346 € · 69,5 %
- Lühiajalised kohustised 29 048 € · 35,2 %
- Pikaajalised kohustised 41 875 € · 50,7 %
- Omakapital 11 644 € · 14,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 85,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 69,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 136 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Toomas Uibu
- Dermamed OÜ Osanik
- Tallinn, Roheline aas 22 korteriühistu Juhatuse liige
-
Marge Uibu
- Dermamed OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
05.10.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10182702 / 8
-
14.04.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10182702 / 7
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10182702 / 6
-
04.03.2020Muutmiskanne Ä 10182702 / 5
-
17.02.2020Muutmiskanne Ä 10182702 / M4
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10182702 / 4
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10182702 / 3
-
15.09.2016Muutmiskanne Ä 10182702 / 2
-
22.03.2016Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 10182702 / M1
-
06.05.2013Esmakanne Ä 10182702
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 31.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 04.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 02.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 14.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 14.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |