Veskitont OÜ
Registrisse kantud 12469216Veskitont OÜ (registrikood 12469216) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Väljaküla, tegevusala kodulinnukasvatus (EMTAK 01471). 2025. aasta müügitulu oli 58 991 eurot ja puhaskasum 6 725 eurot, bilansimaht 103 393 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Liina Elken. Juhatuse liige on Liina Elken. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.05.2013 (13 a 5 k) · Meinsoni, Väljaküla, 86215
Registriandmed KMKR EE102169894 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102169894
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kodulinnukasvatus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 11,4 % | 2024: -2,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,8 % | 2024: -3,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,5 % | 2024: 90,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,6 | 2024: 2,3 |
| Müügitulu kasv | −48,4 % | 2024: −39,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +41,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 58 991 | 114 375 | 189 866 | 126 513 | 8 761 | 10 437 | 8 118 |
| Puhaskasum | 6 725 | -2 947 | 51 392 | 42 168 | -11 465 | 8 992 | 875 |
| Käibevara | 30 975 | 21 626 | 17 340 | 8 145 | 5 230 | 8 803 | 10 867 |
| Põhivara | 72 418 | 79 709 | 79 296 | 44 807 | 20 976 | 20 897 | 14 072 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 103 393 | 101 335 | 96 636 | 52 952 | 26 206 | 29 700 | 24 939 |
| Kohustised kokku | 4 675 | 9 342 | 1 696 | 9 404 | 24 826 | 16 855 | 21 086 |
| Omakapital | 98 718 | 91 993 | 94 940 | 43 548 | 1 380 | 12 845 | 3 853 |
| Kasumimarginaal | 11,4 % | -2,6 % | 27,1 % | 33,3 % | -130,9 % | 86,2 % | 10,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 30 975 € · 30,0 %
- Põhivara 72 418 € · 70,0 %
- Lühiajalised kohustised 4 675 € · 4,5 %
- Omakapital 98 718 € · 95,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 70,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 171 € | 0 € | 20 662 € | 1 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 9 710 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 261 € | 1 064 € | 7 960 € | 1 |
| IV kv 2025 | 3 681 € | 1 446 € | 23 115 € | 2 |
| III kv 2025 | 895 € | 723 € | 9 840 € | 2 |
| II kv 2025 | 1 444 € | 1 085 € | 18 501 € | 2 |
| I kv 2025 | 1 064 € | 1 006 € | 7 827 € | 2 |
| IV kv 2024 | 1 655 € | 963 € | 13 871 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 57 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 6 887 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Liina Elken
- Eesti Linnukasvatajate Selts Juhatuse liige
- Eesti Küülikukasvatajate Selts Juhatuse liige
- Osaühing Taimgrupp Juhatuse liige Maksuvõlg
- Veskitondi Farm OÜ Osanik
- MTÜ Terra Viva Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMeinsoni, Väljaküla, 86215
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 7 491 | 40 582 |
| Müük avalikule sektorile | 6 448 | 732 |
| Toetused kokku | 7 491 | 40 582 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 7 491 €
- Järvamaa Rakenduslik Kolledž · maksed 6 448 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 30051289 / 6
-
13.06.2023Muutmiskanne Ä 30051289 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30051289 / 4
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 30051289 / 3
-
18.05.2015Muutmiskanne Ä 30051289 / 2
-
07.05.2013Esmakanne Ä 30051289
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 22.12.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 07.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 03.11.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 02.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 10.12.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |