Gerüst OÜ
Registrisse kantud 12471791Gerüst OÜ (registrikood 12471791) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent (EMTAK 77321). 2025. aasta müügitulu oli 139 000 eurot ja puhaskasum -48 000 eurot, bilansimaht 146 000 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Pavel Jurkevitš. Juhatuse liige on Pavel Jurkevitš. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.05.2013 (13 a 5 k) · Liikuri tn 40, Tallinn, 13618
Registriandmed KMKR EE101636409 · osakapital 3 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101636409
- Osakapital
- 3 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -34,5 % | 2024: -8,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -35,6 % | 2024: -9,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,5 % | 2024: 73,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 25,3 | 2024: 2,7 |
| Müügitulu kasv | −9,7 % | 2024: −38,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 139 000 | 154 000 | 251 000 | 318 000 | 190 000 | 104 000 | 344 000 |
| Puhaskasum | -48 000 | -13 000 | -172 000 | 139 000 | 28 000 | -95 000 | 62 000 |
| Käibevara | 101 000 | 104 000 | 110 000 | 127 000 | 153 000 | 84 000 | 55 000 |
| Põhivara | 45 000 | 81 000 | 91 000 | 280 000 | 112 000 | 167 000 | 260 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 146 000 | 185 000 | 201 000 | 407 000 | 265 000 | 251 000 | 315 000 |
| Kohustised kokku | 11 000 | 50 000 | 53 000 | 87 000 | 84 000 | 98 000 | 67 000 |
| Omakapital | 135 000 | 135 000 | 148 000 | 320 000 | 181 000 | 153 000 | 248 000 |
| Kasumimarginaal | -34,5 % | -8,4 % | -68,5 % | 43,7 % | 14,7 % | -91,3 % | 18,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 101 000 € · 69,2 %
- Põhivara 45 000 € · 30,8 %
- Lühiajalised kohustised 4 000 € · 2,7 %
- Pikaajalised kohustised 7 000 € · 4,8 %
- Omakapital 135 000 € · 92,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 25,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 7,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 30,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 13 613 € | 2 586 € | 63 496 € | 3 |
| II kv 2026 | 4 687 € | 2 777 € | 34 391 € | 3 |
| I kv 2026 | 3 557 € | 2 167 € | 13 124 € | 3 |
| IV kv 2025 | 5 706 € | 3 610 € | 41 501 € | 3 |
| III kv 2025 | 6 614 € | 3 813 € | 59 037 € | 4 |
| II kv 2025 | 3 880 € | 3 144 € | 21 802 € | 4 |
| I kv 2025 | 4 060 € | 3 070 € | 21 221 € | 3 |
| IV kv 2024 | 7 090 € | 3 621 € | 46 778 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 538 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 862 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 19,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 21,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 21 165 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 553 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
05.07.2024Muutmiskanne Ä 10182757 / 14
-
01.07.2024Muutmiskanne Ä 10182757 / 13
-
14.02.2024Muutmiskanne Ä 10182757 / 12
-
07.11.2023Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 10182757 / 11
-
16.10.2023Muutmiskanne Ä 10182757 / 10
-
06.10.2023Muutmiskanne Ä 10182757 / 9
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10182757 / 8
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10182757 / 7
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10182757 / 6
-
15.09.2016Muutmiskanne Ä 10182757 / 5
-
05.07.2016Muutmiskanne Ä 10182757 / 4
-
13.06.2016Muutmiskanne Ä 10182757 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 14.04.2026 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 03.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 24.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 22.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 13.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |