OÜ INTERLUX
Registrisse kantud 12478528OÜ INTERLUX (registrikood 12478528) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus (EMTAK 46181). 2025. aasta müügitulu oli 776 257 eurot ja puhaskasum 844 eurot, bilansimaht 277 595 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Uždaroji akcinė bendrovė "Interlux". Juhatuse liige on Audrius Tutlys. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.05.2013 (13 a 4 k) · Narva mnt 5, Tallinn, 10117
Registriandmed KMKR EE101987640 · osakapital 214 808 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101987640
- Osakapital
- 214 808 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,1 % | 2024: -11,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,2 % | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | 3,0 % | 2024: -61,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 0,6 |
| Müügitulu kasv | +445,5 % | 2024: −12,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +42,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 776 257 | 142 312 | 162 980 | 259 271 | 362 584 | 131 637 | 238 412 |
| Puhaskasum | 844 | -16 863 | 863 | -29 066 | 14 315 | -34 575 | -51 247 |
| Käibevara | 277 595 | 69 552 | 99 379 | 194 929 | 340 721 | 172 291 | 121 076 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 277 595 | 69 552 | 99 379 | 194 929 | 340 721 | 172 291 | 121 076 |
| Kohustised kokku | 269 317 | 112 118 | 125 082 | 221 495 | 500 529 | 346 414 | 260 624 |
| Omakapital | 8 278 | -42 566 | -25 703 | -26 566 | -159 808 | -174 123 | -139 548 |
| Kasumimarginaal | 0,1 % | -11,8 % | 0,5 % | -11,2 % | 3,9 % | -26,3 % | -21,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 277 595 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 269 317 € · 97,0 %
- Omakapital 8 278 € · 3,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 97,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 35 474 € | 6 745 € | 201 058 € | 3 |
| II kv 2026 | 65 319 € | 12 204 € | 415 324 € | 2 |
| I kv 2026 | 51 632 € | 8 923 € | 417 239 € | 3 |
| IV kv 2025 | 118 835 € | 9 386 € | 836 465 € | 3 |
| III kv 2025 | 22 901 € | 8 130 € | 169 561 € | 3 |
| II kv 2025 | 34 068 € | 5 836 € | 199 904 € | 3 |
| I kv 2025 | 21 949 € | 5 764 € | 138 034 € | 2 |
| IV kv 2024 | 9 802 € | 5 619 € | 53 154 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 11 825 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 248 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 19,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 67 019 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 441 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Magilex Õigusbüroo OÜ
- Cherrypop OÜ Muu roll
- Meri Investeeringud OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 230 956 | 613 345 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tartu Tervishoiu Kõrgkool · maksed 69 900 €
- SA Tartu Ülikooli Kliinikum · maksed 61 906 €
- SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla · maksed 42 246 €
- Tartu Ülikool · maksed 15 612 €
- Eesti Maaülikool · maksed 12 204 €
- SA Tallinna Lastehaigla · maksed 11 284 €
Riigihanked
5 lepingut 5 aastaga · 352 664 € ilma raamlepinguteta-
Maaelu Teadmuskeskus · 20.10.2025 · 2 osa · raamleping
-
sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum · 15.09.2025
-
Tartu Ülikool · 11.02.2025 · raamleping
-
Laboritarvikute ja väikevahendite ostmine 4 000 000 €Eesti Maaülikool · 08.01.2025 · ühispakkumus · raamleping
-
sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum · 16.12.2024 · ühispakkumus · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
12.12.2025Muutmiskanne Ä 10183425 / 19
-
11.12.2025Muutmiskanne Ä 10183425 / M7
-
10.12.2025Muutmiskanne Ä 10183425 / 18
-
03.04.2025Muutmiskanne Ä 10183425 / 17
-
31.03.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10183425 / 16
-
15.05.2024Muutmiskanne Ä 10183425 / 15
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10183425 / 14
-
14.06.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10183425 / 13
-
16.05.2023Muutmiskanne Ä 10183425 / 12
-
09.05.2023Muutmiskanne Ä 10183425 / 11
-
17.04.2023Muutmiskanne Ä 10183425 / M5
-
15.02.2023Muutmiskanne Ä 10183425 / 10
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 31.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 07.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |