Etak OÜ
Registrisse kantud 12478741Etak OÜ (registrikood 12478741) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük (EMTAK 47821). 2025. aasta müügitulu oli 5 268 eurot ja puhaskasum -4 888 eurot, bilansimaht 68 899 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Taikki Tillemann. Juhatuse liige on Kadri Tillemann. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.05.2013 (13 a 4 k) · Vääna tn 11/2, Tallinn, 11612
Registriandmed KMKR EE102408678 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102408678
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -92,8 % | 2024: -17,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -63,7 % | 2024: -82,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 11,1 % | 2024: 27,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,7 | 2024: 10,4 |
| Müügitulu kasv | −55,4 % | 2024: −37,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 268 | 11 805 | 18 790 | 35 887 | 47 665 | 4 710 | 3 249 |
| Puhaskasum | -4 888 | -2 111 | 41 | 142 | 657 | 2 208 | 380 |
| Käibevara | 23 754 | 9 474 | 6 144 | 5 707 | 5 504 | 4 743 | 4 334 |
| Põhivara | 45 145 | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 68 899 | 9 474 | 6 144 | 5 707 | 5 504 | 4 743 | 4 334 |
| Kohustised kokku | 61 226 | 6 909 | 2 318 | 1 924 | 1 863 | 1 759 | 1 559 |
| Omakapital | 7 673 | 2 565 | 3 826 | 3 783 | 3 641 | 2 984 | 2 775 |
| Kasumimarginaal | -92,8 % | -17,9 % | 0,2 % | 0,4 % | 1,4 % | 46,9 % | 11,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 23 754 € · 34,5 %
- Põhivara 45 145 € · 65,5 %
- Lühiajalised kohustised 8 928 € · 13,0 %
- Pikaajalised kohustised 52 298 € · 75,9 %
- Omakapital 7 673 € · 11,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 88,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 65,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
47821 Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük põhitegevus 3 131 €
-
47911 Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus 2 137 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 7 758 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 9 877 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 2 962 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 2 247 € | 0 |
| III kv 2025 | 31 € | 0 € | 803 € | 0 |
| II kv 2025 | 40 € | 0 € | 1 056 € | 0 |
| I kv 2025 | 20 € | 0 € | 164 € | 0 |
| IV kv 2024 | 134 € | 0 € | 3 017 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 586 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 195 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Viljandi Linnavalitsus · maksed 195 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
11.08.2025Muutmiskanne Ä 10183442 / 12
-
13.11.2024Muutmiskanne Ä 10183442 / 11
-
17.06.2024Muutmiskanne Ä 10183442 / 10
-
16.05.2024Muutmiskanne Ä 10183442 / 9
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10183442 / 8
-
01.11.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10183442 / 7
-
25.04.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10183442 / 6
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10183442 / 5
-
07.02.2017Muutmiskanne Ä 10183442 / 4
-
20.01.2017Muutmiskanne Ä 10183442 / 3
-
04.01.2017Muutmiskanne Ä 10183442 / M2
-
17.09.2015Muutmiskanne Ä 10183442 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 06.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 06.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 26.04.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 19.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 21.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |