Stagnation OÜ

Registrisse kantud 12479120
☆ Jälgi

Stagnation OÜ (registrikood 12479120) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 794 903 eurot ja puhaskasum -974 491 eurot, bilansimaht 201 933 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 24.05.2013 (13 a 4 k) · Rüütli tn 7, Tartu linn, 51007

Müügitulu 2025
795 tuh €
↑ +4,0 % vs 2024
Puhaskasum 2025
-974 tuh €
↓ −5 240 % vs 2024
Töötajad (III kv 2026)
10
sama mis II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE101641915 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE101641915
Osakapital
2 500 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 30.06.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Programmeerimine
EMTAK 62101
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
201 933 €
↓ −83 % vs 2024
Omakapital 2025
96 875 €
↓ −91 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-1M-500k0500k1M1,5M2019202020212022202320242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal -122,6 % 2024: 2,5 %
Omakapitali tootlus (ROE) -1 005,9 % 2024: 1,8 %
Omakapitali osakaal varadest 48,0 % 2024: 90,9 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 1,4 2024: 9,1
Müügitulu kasv +4,0 % 2024: −12,5 %
Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) −10,2 %
Näitaja, € 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 794 903 764 485 873 558 699 171 1 333 829 1 361 798 1 164 187
Puhaskasum -974 491 18 958 239 090 59 928 317 353 585 537 384 535
Käibevara 151 933 981 995 1 016 368 641 595 809 112 871 005 487 205
Põhivara 50 000 197 172 301 374 328 599 344 506 370 028 328 050
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 201 933 1 179 167 1 317 742 970 194 1 153 618 1 241 033 815 255
Kohustised kokku 105 058 107 802 265 335 106 876 100 228 88 773 72 447
Omakapital 96 875 1 071 365 1 052 407 863 318 1 053 390 1 152 260 742 808
Kasumimarginaal -122,6 % 2,5 % 27,4 % 8,6 % 23,8 % 43,0 % 33,0 %

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 201 933 €
  • Käibevara 151 933 € · 75,2 %
  • Põhivara 50 000 € · 24,8 %
Rahastus 201 933 €
  • Lühiajalised kohustised 105 058 € · 52,0 %
  • Omakapital 96 875 € · 48,0 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 1,4
Kohustised ÷ bilansimaht 52,0 %
Põhivara osakaal bilansimahust 24,8 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
65 030 €
↓ −19 % vs II kv
Töötajad (III kv 2026)
10
2025: 11 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
025k50k75k100k125kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

050k100k150k200k250kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 65 030 € 44 173 € 145 713 € 10
II kv 2026 80 419 € 50 196 € 201 151 € 10
I kv 2026 93 289 € 65 099 € 191 086 € 10
IV kv 2025 96 081 € 59 272 € 222 253 € 10
III kv 2025 95 804 € 68 984 € 173 367 € 11
II kv 2025 108 744 € 74 053 € 241 166 € 13
I kv 2025 39 031 € 29 634 € 143 352 € 13
IV kv 2024 110 427 € 79 177 € 239 969 € 13

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)21 677 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)14 724 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest67,9 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive44,6 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)48 571 €
Hinnanguline keskmine brutopalk2 832 €

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Omanikukonto: TAAVI Sangel(s 1988, 37–38 a)
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 05.09.2013
Omanikukonto: TIMMU Ründal(s 1990, 35–36 a)
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 05.09.2013
Priit Kallas(s 1988, 37–38 a)
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 01.10.2013
Riho Grossberg(s 1983, 42–43 a)
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 01.10.2013

Tegelikud kasusaajad

Priit Kallas(s 1988, 37–38 a)
Kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · Eesti · alates 09.11.2018
Riho Grossberg(s 1983, 42–43 a)
Kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · Eesti · alates 09.11.2018
Omanikukonto: TAAVI Sangel(s 1988, 37–38 a)
Kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · Eesti · alates 09.11.2018
Omanikukonto: TIMMU Ründal(s 1990, 35–36 a)
Kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · Eesti · alates 09.11.2018

Osanikud

Estelar OÜ
252 € · 10,08 % · ainuomand · alates 16.08.2023
lõplik omanik: Urmo Lehtsalu 100 %
Riho Grossberg(s 1983, 42–43 a)
562 € · 22,48 % · ainuomand · alates 16.08.2023
Priit Kallas(s 1988, 37–38 a)
562 € · 22,48 % · ainuomand · alates 16.08.2023
Omanikukonto: TAAVI Sangel(s 1988, 37–38 a)
562 € · 22,48 % · ainuomand · alates 05.12.2025
Omanikukonto: TIMMU Ründal(s 1990, 35–36 a)
562 € · 22,48 % · ainuomand · alates 05.12.2025

Isikute teised ettevõtted

Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 06.03.2021

Osalused teistes ettevõtetes (1)

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.

Ettevõte Osalus Nimiväärtus Alates Müügitulu
Procurement Flow OÜ 11,82 % 452 € 16.08.2023 50 384 €2025

Kontserni puu

Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)

Omanikud ja nende omanikud (1)

Osalused ja nende osalused (1)

Skeem
10,1 %11,8 %Estelar OÜEstelar OÜStagnation OÜStagnation OÜProcurement Flow OÜProcurement Flow OÜ

Omandistruktuuri metoodika →

Rüütli tn 7, Tartu linn, 51007
Juhata: 58.380979, 26.722398
Büroohoone ehitatud 2018 C Samal aadressil veel 26 ettevõtet

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud, 1 hilinemisega (kuni 8 päeva)
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026
Kontsern
Kuulub kontserni (2 ettevõtet)
Allikas: äriregistri osanike kanded · 15.10.2026

Positsioon edetabelites

Kõik edetabelid →

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 06.03.2021
    Muutmiskanne Ä 10183222 / 12
  • 11.12.2018
    Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10183222 / 11
  • 25.05.2018
    Muutmiskanne Ä 10183222 / 10
  • 18.01.2018
    Muutmiskanne Ä 10183222 / 9
  • 22.12.2017
    Muutmiskanne Ä 10183222 / 8
  • 06.12.2017
    Muutmiskanne Ä 10183222 / 7
  • 08.03.2017
    Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10183222 / 6
  • 04.02.2014
    Muutmiskanne Ä 10183222 / 5
  • 01.10.2013
    Muutmiskanne Ä 10183222 / 4
  • 06.09.2013
    Muutmiskanne Ä 10183222 / M3
  • 06.09.2013
    Muutmiskanne Ä 10183222 / 3
  • 05.09.2013
    Muutmiskanne Ä 10183222 / 2

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 30.06.2026 Väikeettevõtja
2024 30.06.2025 Väikeettevõtja
2023 08.07.2024 Väikeettevõtja
2022 02.07.2023 Väikeettevõtja
2021 01.07.2022 Väikeettevõtja
2020 08.07.2021 Väikeettevõtja
2019 24.10.2020 Väikeettevõtja
2018 – –
2017 – –
2016 – –
2015 – –
2014 – –
2013 – –