Servsys OÜ
Registrisse kantud 12479829Servsys OÜ (registrikood 12479829) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala muud elektroonilise side teenused (EMTAK 61901). 2025. aasta müügitulu oli 72 837 eurot ja puhaskasum 26 568 eurot, bilansimaht 456 626 eurot. Juhatuse liikmed on Anu Kuus, Imre Kuus. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.05.2013 (13 a 4 k) · Kuldnoka tn 9, Tartu linn, 50404
Registriandmed KMKR EE101820613 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101820613
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud elektroonilise side teenused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 36,5 % | 2024: 54,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 7,6 % | 2024: 11,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,9 % | 2024: 72,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 14,9 | 2024: 10,2 |
| Müügitulu kasv | +4,8 % | 2024: +9,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +5,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 72 837 | 69 489 | 63 473 | 55 195 | 53 917 | 56 825 | 50 855 |
| Puhaskasum | 26 568 | 37 617 | 34 018 | -12 276 | 195 773 | 46 901 | 2 313 |
| Käibevara | 158 728 | 105 801 | 104 642 | 289 596 | 295 678 | 86 113 | 40 577 |
| Põhivara | 297 898 | 341 479 | 318 347 | 234 559 | 240 271 | 251 188 | 249 499 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 456 626 | 447 280 | 422 989 | 524 155 | 535 949 | 337 301 | 290 076 |
| Kohustised kokku | 105 683 | 122 905 | 136 231 | 271 415 | 270 933 | 268 058 | 267 734 |
| Omakapital | 350 943 | 324 375 | 286 758 | 252 740 | 265 016 | 69 243 | 22 342 |
| Kasumimarginaal | 36,5 % | 54,1 % | 53,6 % | -22,2 % | 363,1 % | 82,5 % | 4,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 158 728 € · 34,8 %
- Põhivara 297 898 € · 65,2 %
- Lühiajalised kohustised 10 682 € · 2,3 %
- Pikaajalised kohustised 95 001 € · 20,8 %
- Omakapital 350 943 € · 76,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 14,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 23,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 65,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
61901 Muud elektroonilise side teenused põhitegevus 31 288 €
-
63101 Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus 21 093 €
-
69202 Raamatupidamine, maksualane nõustamine 20 456 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 9 287 € | 4 650 € | 22 541 € | 2 |
| II kv 2026 | 9 363 € | 4 536 € | 23 192 € | 2 |
| I kv 2026 | 9 259 € | 4 700 € | 24 396 € | 2 |
| IV kv 2025 | 3 992 € | 5 028 € | 24 079 € | 2 |
| III kv 2025 | 9 876 € | 5 028 € | 23 664 € | 2 |
| II kv 2025 | 9 905 € | 5 028 € | 31 759 € | 2 |
| I kv 2025 | 6 603 € | 4 653 € | 23 633 € | 2 |
| IV kv 2024 | 0 € | 4 218 € | 30 180 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 096 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 550 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 50,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 41,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 7 514 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 490 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Imre Kuus
- OÜ SONICTEST Juhatuse liige
- T.V. Teenused OÜ Juhatuse liige
- mittetulundusühing Valguskaabel Tegelik kasusaaja
-
Anu Kuus
- MHS Solutions OÜ Osanik Likvideerimisel
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKuldnoka tn 9, Tartu linn, 50404
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 40. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 61) 7,6 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 74 250 |
| Müük avalikule sektorile | 337 | 334 |
| Toetused kokku | 0 | 74 250 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MTÜ Valguskaabel · maksed 337 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubservsys.ee · veebileht ei vastanud 21.09.2026
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20064124 / 8
-
24.01.2022Muutmiskanne Ä 20064124 / 7
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 20064124 / 6
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20064124 / 4
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20064124 / 5
-
04.05.2015Muutmiskanne Ä 20064124 / 3
-
27.04.2015Muutmiskanne Ä 20064124 / 2
-
13.04.2015Muutmiskanne Ä 20064124 / M1
-
27.05.2013Esmakanne Ä 20064124
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 23.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |