OptiEst OÜ
Registrisse kantud 12494102OptiEst OÜ (registrikood 12494102) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Nina küla, tegevusala meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük (EMTAK 46462). 2023. aasta müügitulu oli 153 237 eurot ja puhaskasum 41 118 eurot, bilansimaht 201 040 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Svetlana Lebedeva. Juhatuse liige on Svetlana Lebedeva. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.06.2013 (13 a 3 k) · Kooli tn 3, Nina küla, 60212
Registriandmed KMKR EE101652315 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101652315
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | 26,8 % | 2022: 25,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 24,5 % | 2022: 35,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,4 % | 2022: 71,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 10,7 | 2022: 4,7 |
| Müügitulu kasv | −20,7 % | 2022: +103,0 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 153 237 | 193 199 | 95 153 | 91 452 | 116 675 |
| Puhaskasum | 41 118 | 49 453 | 3 309 | 12 556 | 42 033 |
| Käibevara | 180 665 | 168 054 | 109 782 | 106 790 | 92 472 |
| Põhivara | 20 375 | 25 808 | 0 | 4 100 | 8 355 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 201 040 | 193 862 | 109 782 | 110 890 | 100 827 |
| Kohustised kokku | 33 361 | 55 737 | 9 810 | 14 227 | 16 720 |
| Omakapital | 167 679 | 138 125 | 99 972 | 96 663 | 84 107 |
| Kasumimarginaal | 26,8 % | 25,6 % | 3,5 % | 13,7 % | 36,0 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 180 665 € · 89,9 %
- Põhivara 20 375 € · 10,1 %
- Lühiajalised kohustised 16 885 € · 8,4 %
- Pikaajalised kohustised 16 476 € · 8,2 %
- Omakapital 167 679 € · 83,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 10,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 16,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 10,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 661 € | 249 € | 14 491 € | 0 |
| II kv 2026 | 7 249 € | 332 € | 28 036 € | 0 |
| I kv 2026 | 5 971 € | 166 € | 14 923 € | 0 |
| IV kv 2025 | 5 694 € | 249 € | 32 345 € | 0 |
| III kv 2025 | 8 914 € | 249 € | 22 609 € | 0 |
| II kv 2025 | 5 765 € | 699 € | 7 391 € | 0 |
| I kv 2025 | 374 € | 164 € | 17 269 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 243 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 220 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 83 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 37,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 4,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 830 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKooli tn 3, Nina küla, 60212
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 5. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Peipsiääre vald 153 237 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20064373 / 5
-
27.06.2018Muutmiskanne Ä 20064373 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 20064373 / 3
-
06.04.2015Muutmiskanne Ä 20064373 / 2
-
22.06.2013Esmakanne Ä 20064373
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 26.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 15.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 15.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 08.02.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 17.11.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |