OÜ Pragent
Registrisse kantud 12497744OÜ Pragent (registrikood 12497744) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Neeme küla, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 30 134 eurot ja puhaskasum 1 535 eurot, bilansimaht 36 366 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Lily Loidap. Juhatuse liige on Lily Loidap. Maksuvõlg on 365,27 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.07.2013 (13 a 3 k) · Metsavahi tee 8, Neeme küla, 74226
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,1 % | 2024: 17,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,4 % | 2024: 15,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,6 % | 2024: 98,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 28,9 | 2024: 83,0 |
| Müügitulu kasv | −3,0 % | 2024: +25,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 30 134 | 31 075 | 24 850 | 27 370 | 23 252 | 21 347 | 23 419 |
| Puhaskasum | 1 535 | 5 391 | 7 130 | 5 544 | 7 205 | 7 847 | 7 382 |
| Käibevara | 35 691 | 36 032 | 34 742 | 27 127 | 24 082 | 23 140 | 14 845 |
| Põhivara | 675 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 184 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 36 366 | 36 032 | 34 742 | 27 127 | 24 082 | 23 140 | 15 029 |
| Kohustised kokku | 1 233 | 434 | 985 | 501 | 0 | 264 | 0 |
| Omakapital | 35 133 | 35 598 | 33 757 | 26 626 | 24 082 | 22 876 | 15 029 |
| Kasumimarginaal | 5,1 % | 17,3 % | 28,7 % | 20,3 % | 31,0 % | 36,8 % | 31,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 35 691 € · 98,1 %
- Põhivara 675 € · 1,9 %
- Lühiajalised kohustised 1 233 € · 3,4 %
- Omakapital 35 133 € · 96,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 28,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 979 € | 1 096 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 979 € | 1 096 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 553 € | 1 106 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 010 € | 1 126 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 009 € | 1 126 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 009 € | 1 126 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 971 € | 1 085 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 843 € | 1 213 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 326 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 365 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 112,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 703 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 365,27 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMetsavahi tee 8, Neeme küla, 74226
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 12 886 | 29 096 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Majandus- ja Teeninduskolledž · maksed 12 746 €
- Tallinna Ülikool · maksed 140 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Tekkis maksuvõlg 365.27 €
-
25.02.2025Muutmiskanne Ä 10184779 / 6
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10184779 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10184779 / 4
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10184779 / 3
-
12.08.2013Muutmiskanne Ä 10184779 / 2
-
02.07.2013Esmakanne Ä 10184779
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 22.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.02.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 21.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 25.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 20.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |