PrintFly OÜ
Registrisse kantud 12503597PrintFly OÜ (registrikood 12503597) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala spetsialiseerimata hulgikaubandus (EMTAK 46901). 2025. aasta müügitulu oli 310 234 eurot ja puhaskasum 4 733 eurot, bilansimaht 268 517 eurot. Juhatuse liige on Madis Oja. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.07.2013 (13 a 3 k) · Kopli tn 25, Tallinn, 10412
Registriandmed KMKR EE101650265 · osakapital 2 557 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101650265
- Osakapital
- 2 557 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,5 % | 2024: 10,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,9 % | 2024: 14,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,9 % | 2024: 93,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 12,0 | 2024: 11,2 |
| Müügitulu kasv | −10,7 % | 2024: +20,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −0,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 310 234 | 347 318 | 288 877 | 308 113 | 301 287 | 315 131 | 336 222 |
| Puhaskasum | 4 733 | 35 473 | 23 093 | 30 464 | 37 894 | 49 108 | 39 769 |
| Käibevara | 215 792 | 188 373 | 171 917 | 159 822 | 160 078 | 186 248 | 216 561 |
| Põhivara | 52 725 | 73 128 | 111 930 | 143 033 | 159 135 | 129 333 | 91 602 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 268 517 | 261 501 | 283 847 | 302 855 | 319 213 | 315 581 | 308 163 |
| Kohustised kokku | 19 056 | 16 773 | 23 491 | 8 511 | 24 489 | 34 096 | 41 922 |
| Omakapital | 249 461 | 244 728 | 260 356 | 294 344 | 294 724 | 281 485 | 266 241 |
| Kasumimarginaal | 1,5 % | 10,2 % | 8,0 % | 9,9 % | 12,6 % | 15,6 % | 11,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 215 792 € · 80,4 %
- Põhivara 52 725 € · 19,6 %
- Lühiajalised kohustised 18 056 € · 6,7 %
- Pikaajalised kohustised 1 000 € · 0,4 %
- Omakapital 249 461 € · 92,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 12,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 7,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 19,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 20 221 € | 3 177 € | 107 671 € | 2 |
| II kv 2026 | 17 453 € | 3 186 € | 112 204 € | 2 |
| I kv 2026 | 16 399 € | 3 421 € | 109 592 € | 2 |
| IV kv 2025 | 18 526 € | 3 923 € | 115 469 € | 2 |
| III kv 2025 | 17 682 € | 3 922 € | 126 872 € | 2 |
| II kv 2025 | 15 840 € | 3 919 € | 115 708 € | 2 |
| I kv 2025 | 20 207 € | 4 275 € | 122 088 € | 2 |
| IV kv 2024 | 19 964 € | 3 584 € | 142 521 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 6 740 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 059 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 15,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 18,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 35 890 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 018 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Madis Oja
- OÜ Hendest Juhatuse liige
- Tallinn, Magdaleena tn 15 korteriühistu Juhatuse liige
- Tallinn, Telliskivi tn 31 // 31a korteriühistu Juhatuse liige
-
Hedi Oja
- Palgakärbes OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 584 | 420 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Polütehnikum · maksed 584 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
28.09.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10185220 / 7
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10185220 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10185220 / 5
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10185220 / 4
-
15.09.2016Muutmiskanne Ä 10185220 / 3
-
17.11.2014Muutmiskanne Ä 10185220 / 2
-
11.07.2013Esmakanne Ä 10185220
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 05.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 23.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 20.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |