Codex Consult OÜ
Registrisse kantud 12506331Codex Consult OÜ (registrikood 12506331) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 8 920 eurot ja puhaskasum 101 eurot, bilansimaht 16 104 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Katri Kadak. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Katri Kadak. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.07.2013 (13 a 3 k) · Laseri tn 6a, Tartu linn, 50411
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,1 % | 2024: 0,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,6 % | 2024: 0,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,3 % | 2024: 99,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 143,8 | 2024: 145,5 |
| Müügitulu kasv | −2,0 % | 2024: −20,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −3,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8 920 | 9 098 | 11 493 | 12 631 | 7 345 | 10 475 | 9 966 |
| Puhaskasum | 101 | 33 | 30 | 48 | 449 | 8 515 | 428 |
| Käibevara | 16 104 | 16 001 | 16 027 | 15 947 | 15 880 | 15 424 | 11 090 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 816 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 16 104 | 16 001 | 16 027 | 15 947 | 15 880 | 15 424 | 19 906 |
| Kohustised kokku | 112 | 110 | 169 | 119 | 100 | 93 | 13 089 |
| Omakapital | 15 992 | 15 891 | 15 858 | 15 828 | 15 780 | 15 331 | 6 817 |
| Kasumimarginaal | 1,1 % | 0,4 % | 0,3 % | 0,4 % | 6,1 % | 81,3 % | 4,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 16 104 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 112 € · 0,7 %
- Omakapital 15 992 € · 99,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 143,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Katri Kadak
- MTÜ Kabuvilistlased Juhatuse liige
- KaguFest MTÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Lavolist Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| OÜ Lavolist | 100 % | 2 556 € | 02.09.2025 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (5)
-
OÜ Lavolist 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20064538 / 7
-
28.12.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20064538 / 6
-
17.12.2020Muutmiskanne Ä 20064538 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 20064538 / 4
-
21.12.2017Muutmiskanne Ä 20064538 / 3
-
31.10.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20064538 / 2
-
17.07.2013Esmakanne Ä 20064538
-
16.07.2013Esmakanne Ä 20064538 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 27.04.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 17.12.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |