OÜ Ronetex
Registrisse kantud 12507230OÜ Ronetex (registrikood 12507230) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala põranda- ja seinakatete paigaldus (EMTAK 43331). 2025. aasta müügitulu oli 14 774 eurot ja puhaskasum -803 eurot, bilansimaht 22 105 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rünno Lend. Juhatuse liige on Rünno Lend. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.07.2013 (13 a 3 k) · Õismäe tee 173, Tallinn, 13516
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Põranda- ja seinakatete paigaldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -5,4 % | 2024: 25,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -5,1 % | 2024: 28,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 71,1 % | 2024: 74,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,0 | 2024: 0,0 |
| Müügitulu kasv | −20,8 % | 2024: +411,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −7,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 14 774 | 18 664 | 3 650 | 2 900 | 23 226 | 21 191 | 23 796 |
| Puhaskasum | -803 | 4 729 | 3 100 | -5 365 | -624 | -10 933 | -26 803 |
| Käibevara | 105 | 210 | 36 | 986 | 328 | 644 | 2 710 |
| Põhivara | 22 000 | 22 000 | 22 000 | 22 000 | 24 484 | 27 464 | 40 444 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 22 105 | 22 210 | 22 036 | 22 986 | 24 812 | 28 108 | 43 154 |
| Kohustised kokku | 6 398 | 5 700 | 10 255 | 14 305 | 10 767 | 13 439 | 17 551 |
| Omakapital | 15 707 | 16 510 | 11 781 | 8 681 | 14 045 | 14 669 | 25 603 |
| Kasumimarginaal | -5,4 % | 25,3 % | 84,9 % | -185,0 % | -2,7 % | -51,6 % | -112,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 105 € · 0,5 %
- Põhivara 22 000 € · 99,5 %
- Lühiajalised kohustised 6 398 € · 28,9 %
- Omakapital 15 707 € · 71,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 28,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 99,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2022Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2022 | 0 € | 0 € | 35 € | 0 |
I kv 2022 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 12 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Tarbijavaidluste komisjoni otsused
Allikas: TTJA tarbijavaidluste komisjoni otsuste register ·| Kuupäev | Vaidluse liik | Tulemus | Täitmine |
|---|---|---|---|
| 05.05.2025 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus tarbija kasuks | Täitmise kohta register infot ei avalda |
Kuvame ainult kaupleja, kuupäeva, vaidluse liigi ja tulemuse. Otsuste registris ei ole täitmise kohta andmeid: täitmise veerg tuleb TTJA mustast nimekirjast (otsuse number nimekirjas), ja nimekirjast lahkumine võib tähendada nii täitmist kui ka 12 kuu möödumist. Otsuse kohtusse edasikaebamise kohta ei avaldata andmeid kusagil. Tarbija andmeid ega vaidluse sisu ei avaldata.
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.04.2024Muutmiskanne Ä 10185474 / 8
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10185474 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10185474 / 6
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10185474 / 5
-
21.11.2017Muutmiskanne Ä 10185474 / 4
-
17.11.2017Muutmiskanne Ä 10185474 / M2
-
16.11.2017Muutmiskanne Ä 10185474 / M1
-
08.09.2016Muutmiskanne Ä 10185474 / 3
-
07.08.2013Muutmiskanne Ä 10185474 / 2
-
18.07.2013Esmakanne Ä 10185474
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 11.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 31.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 31.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 13.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |