Focus Studio OÜ
Registrisse kantud 12517837Focus Studio OÜ (registrikood 12517837) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala fotograafia (EMTAK 74201). 2025. aasta müügitulu oli 13 928 eurot ja puhaskasum -2 287 eurot, bilansimaht 3 064 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jaana Süld. Juhatuse liige on Jaana Süld. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.08.2013 (13 a 2 k) · Koidu tn 44, Tallinn, 10136
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Fotograafia
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -16,4 % | 2024: 7,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -90,8 % | 2024: 23,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,2 % | 2024: 97,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,1 | 2024: 21,5 |
| Müügitulu kasv | −7,8 % | 2024: −21,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +14,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 13 928 | 15 113 | 19 345 | 12 737 | 11 530 | 7 039 | 8 219 |
| Puhaskasum | -2 287 | 1 150 | 1 341 | 1 744 | -538 | -543 | 61 |
| Käibevara | 2 241 | 3 202 | 1 403 | 1 500 | 799 | 1 582 | 1 770 |
| Põhivara | 823 | 1 753 | 3 400 | 2 031 | 980 | 809 | 583 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 064 | 4 955 | 4 803 | 3 531 | 1 779 | 2 391 | 2 353 |
| Kohustised kokku | 545 | 149 | 1 147 | 1 216 | 1 208 | 1 282 | 701 |
| Omakapital | 2 519 | 4 806 | 3 656 | 2 315 | 571 | 1 109 | 1 652 |
| Kasumimarginaal | -16,4 % | 7,6 % | 6,9 % | 13,7 % | -4,7 % | -7,7 % | 0,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 241 € · 73,1 %
- Põhivara 823 € · 26,9 %
- Lühiajalised kohustised 545 € · 17,8 %
- Omakapital 2 519 € · 82,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 17,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 26,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| III kv 2024 | 542 € | 542 € | 0 € | 1 |
| II kv 2024 | 327 € | 327 € | 0 € | 1 |
| I kv 2024 | 533 € | 532 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2023 | 669 € | 733 € | 0 € | 1 |
| III kv 2023 | 554 € | 554 € | 0 € | 1 |
| II kv 2023 | 497 € | 496 € | 0 € | 1 |
| I kv 2023 | 363 € | 363 € | 0 € | 1 |
IV kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 400 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Harku Vallavalitsus · maksed 400 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubjaanajuur.com · veebileht ei vastanud 19.09.2026
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10186178 / 7
-
06.08.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10186178 / 6
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10186178 / 5
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10186178 / 4
-
08.05.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10186178 / 3
-
08.09.2016Muutmiskanne Ä 10186178 / 2
-
08.08.2013Esmakanne Ä 10186178
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.04.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 20.03.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 12.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 25.04.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 13.07.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |