ET Programmid OÜ
Registrisse kantud 12521678ET Programmid OÜ (registrikood 12521678) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Rämsi küla, tegevusala mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused (EMTAK 93291). 2025. aasta müügitulu oli 16 684 eurot ja puhaskasum 3 141 eurot, bilansimaht 54 742 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Enn Tobre. Juhatuse liige on Enn Tobre. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.08.2013 (13 a 2 k) · Paju tee 3, Rämsi küla, 61313
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 18,8 % | 2024: 28,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 5,8 % | 2024: 7,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,4 % | 2024: 99,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 162,9 | 2024: 933,1 |
| Müügitulu kasv | +18,7 % | 2024: +38,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +16,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 16 684 | 14 054 | 10 145 | 21 164 | 9 279 | 7 949 | 31 285 |
| Puhaskasum | 3 141 | 4 057 | 1 048 | 2 311 | -17 941 | 7 170 | 20 952 |
| Käibevara | 54 742 | 51 320 | 47 357 | 48 009 | 43 978 | 61 920 | 55 539 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 54 742 | 51 320 | 47 357 | 48 009 | 43 978 | 61 920 | 55 539 |
| Kohustised kokku | 336 | 55 | 0 | 1 719 | – | 0 | 1 038 |
| Omakapital | 54 406 | 51 265 | 47 357 | 46 290 | 43 978 | 61 920 | 54 501 |
| Kasumimarginaal | 18,8 % | 28,9 % | 10,3 % | 10,9 % | -193,4 % | 90,2 % | 67,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 54 742 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 336 € · 0,6 %
- Omakapital 54 406 € · 99,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 162,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Enn Tobre
- Eesti Jõuluvanade Selts Juhatuse liige
- Tantsuselts Opsal Tegelik kasusaaja
- Uula Külaselts Tegelik kasusaaja
- Elva vald, Rämsi küla, Paju tee 3 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 5 872 | 5 392 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kambja Vallavalitsus · maksed 2 733 €
- Tartu Vallavalitsus · maksed 1 004 €
- Rakvere Vallavalitsus · maksed 740 €
- Võru Vallavalitsus · maksed 660 €
- MTÜ Tartumaa Omavalitsuste Liit · maksed 425 €
- Elva Vallavalitsus · maksed 160 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20064871 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20064871 / 5
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 20064871 / 4
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20064871 / 3
-
19.09.2014Muutmiskanne Ä 20064871 / 2
-
16.08.2013Esmakanne Ä 20064871
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 04.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 16.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |