OneLuk OÜ
Registrisse kantud 12524932OneLuk OÜ (registrikood 12524932) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Iru küla, tegevusala muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus (EMTAK 33171). 2025. aasta müügitulu oli 249 665 eurot ja puhaskasum 148 eurot, bilansimaht 110 550 eurot. Juhatuse liikmed on Kristjan Onemar, Sten Lukas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.08.2013 (13 a 1 k) · Ämma tee 29, Iru küla, 74206
Registriandmed KMKR EE101693099 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101693099
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,1 % | 2024: 0,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,5 % | 2024: 0,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 28,1 % | 2024: 28,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 1,2 |
| Müügitulu kasv | −2,4 % | 2024: +13,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +16,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 249 665 | 255 755 | 225 011 | 187 081 | 173 940 | 116 051 | 115 683 |
| Puhaskasum | 148 | 117 | 8 160 | 1 018 | 1 035 | 541 | 43 |
| Käibevara | 98 492 | 94 185 | 43 171 | 26 787 | 32 275 | 14 984 | 16 017 |
| Põhivara | 12 058 | 15 156 | 9 222 | 11 302 | 11 692 | 14 484 | 12 207 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 110 550 | 109 341 | 52 393 | 38 089 | 43 967 | 29 468 | 28 224 |
| Kohustised kokku | 79 475 | 78 414 | 21 583 | 15 439 | 22 335 | 8 871 | 8 169 |
| Omakapital | 31 075 | 30 927 | 30 810 | 22 650 | 21 632 | 20 597 | 20 055 |
| Kasumimarginaal | 0,1 % | 0,0 % | 3,6 % | 0,5 % | 0,6 % | 0,5 % | 0,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 98 492 € · 89,1 %
- Põhivara 12 058 € · 10,9 %
- Lühiajalised kohustised 79 475 € · 71,9 %
- Omakapital 31 075 € · 28,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 71,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 10,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
33171 Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus põhitegevus 156 875 €
-
46721 Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük 92 513 €
-
49411 Kaubavedu maanteel 277 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 9 571 € | 1 441 € | 263 274 € | 1 |
| II kv 2026 | 22 825 € | 1 379 € | 260 427 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 926 € | 1 389 € | 57 746 € | 1 |
| IV kv 2025 | 4 136 € | 1 409 € | 70 185 € | 1 |
| III kv 2025 | 4 138 € | 1 434 € | 60 966 € | 1 |
| II kv 2025 | 7 728 € | 1 409 € | 114 358 € | 1 |
| I kv 2025 | 3 114 € | 1 391 € | 69 379 € | 1 |
| IV kv 2024 | 5 770 € | 1 372 € | 112 890 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 190 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 480 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 15,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 3,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 87 758 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 924 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kristjan Onemar
- ONL-Y OÜ Juhatuse liige
- Tallinn, Graniidi tn 30a korteriühistu Juhatuse liige
- Hooneühistu IRU RATAS Juhatuse liige
- missiis OÜ Osanik
-
Sten Lukas
- ONL-Y OÜ Tegelik kasusaaja
- Hooneühistu IRU RATAS Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemÄmma tee 29, Iru küla, 74206
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 6 177 | 4 264 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Lastekodu · maksed 3 636 €
- Tallinna Tehnikakõrgkool · maksed 2 541 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10186645 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10186645 / 5
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10186645 / 4
-
16.01.2014Ümberkujundamiskanne Ä 10186645 / 3
-
13.01.2014Muutmiskanne Ä 10186645 / 2
-
26.08.2013Esmakanne Ä 10186645
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |