CSF OÜ
Registrisse kantud 12529272CSF OÜ (registrikood 12529272) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Maramaa küla, tegevusala mujal liigitamata rajatiste ehitus (EMTAK 42991). 2025. aasta müügitulu oli 116 043 eurot ja puhaskasum 6 599 eurot, bilansimaht 93 533 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Peep Penn Uibu. Juhatuse liige on Peep Penn Uibu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.09.2013 (13 a 1 k) · Luhajärve, Maramaa küla, 60517
Registriandmed KMKR EE101659693 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101659693
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,7 % | 2024: -36,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 21,1 % | 2024: -125,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 33,4 % | 2024: 38,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | +36,5 % | 2024: +72,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +33,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 116 043 | 84 991 | 49 253 | 151 317 | 13 718 | 27 604 | 55 901 |
| Puhaskasum | 6 599 | -30 932 | 3 107 | 59 227 | -7 938 | -11 755 | 10 277 |
| Käibevara | 62 714 | 19 719 | 30 817 | 5 912 | 50 | 1 529 | 5 913 |
| Põhivara | 30 819 | 43 552 | 54 375 | 64 217 | 7 501 | 11 590 | 11 590 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 93 533 | 63 271 | 85 192 | 70 129 | 7 551 | 13 119 | 17 503 |
| Kohustised kokku | 62 330 | 38 667 | 29 656 | 17 700 | 14 349 | 11 979 | 4 608 |
| Omakapital | 31 203 | 24 604 | 55 536 | 52 429 | -6 798 | 1 140 | 12 895 |
| Kasumimarginaal | 5,7 % | -36,4 % | 6,3 % | 39,1 % | -57,9 % | -42,6 % | 18,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 62 714 € · 67,1 %
- Põhivara 30 819 € · 32,9 %
- Lühiajalised kohustised 47 563 € · 50,9 %
- Pikaajalised kohustised 14 767 € · 15,8 %
- Omakapital 31 203 € · 33,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 66,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 32,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 703 € | 1 212 € | 63 700 € | 1 |
| II kv 2026 | 0 € | 1 848 € | 44 328 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 810 € | 836 € | 27 691 € | 1 |
| IV kv 2025 | 3 466 € | 1 574 € | 37 051 € | 1 |
| III kv 2025 | 4 502 € | 2 325 € | 51 170 € | 1 |
| II kv 2025 | 3 219 € | 1 949 € | 34 339 € | 2 |
| I kv 2025 | 0 € | 1 138 € | 9 264 € | 2 |
| IV kv 2024 | 496 € | 1 096 € | 15 838 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 234 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 404 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 32,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 5,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 21 233 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 777 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Peep Penn Uibu
- BALTIC HOUSE FACTORY OÜ Tegelik kasusaaja
- Luha Grupp OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 162 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Tallinna Tehnikaülikool · maksed 656 €
- Eesti Kunstiakadeemia · maksed 346 €
- Võru Vallavalitsus · maksed 161 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.01.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 20065031 / 13
-
06.12.2024Muutmiskanne Ä 20065031 / 12
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20065031 / 11
-
14.07.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20065031 / 10
-
11.07.2022Muutmiskanne Ä 20065031 / 9
-
30.06.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20065031 / 8
-
07.01.2020Muutmiskanne Ä 20065031 / M10
-
07.01.2020Muutmiskanne Ä 20065031 / 7
-
03.01.2020Muutmiskanne Ä 20065031 / M9
-
21.05.2019Muutmiskanne Ä 20065031 / 6
-
06.05.2019Muutmiskanne Ä 20065031 / M6
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 20065031 / 5
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 17.08.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 11.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 16.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 27.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |