Colvex OÜ
Registrisse kantud 12531719Colvex OÜ (registrikood 12531719) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tehumardi küla, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41201). 2024. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -3 393 eurot, bilansimaht 17 869 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Gerli Kukk. Juhatuse liige on Gerli Kukk. Maksuvõlg on 42 695,96 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.09.2013 (13 a 1 k) · Nõmmeliiva, Tehumardi küla, 93222
Registriandmed KMKR EE101688428 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101688428
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | – | 2023: -7,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2023: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -374,3 % | 2023: -331,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,2 | 2023: 0,2 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2023: −84,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 4 670 | 30 050 | 231 201 | 462 698 | 107 321 |
| Puhaskasum | -3 393 | -350 | 6 993 | -66 684 | 2 364 | -8 598 |
| Käibevara | 16 609 | 16 609 | 20 089 | 25 802 | 73 797 | 96 586 |
| Põhivara | 1 260 | 2 547 | 4 061 | 8 725 | 11 910 | 2 902 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 17 869 | 19 156 | 24 150 | 34 527 | 85 707 | 99 488 |
| Kohustised kokku | 84 753 | 82 647 | 87 291 | 104 661 | 89 157 | 105 302 |
| Omakapital | -66 884 | -63 491 | -63 141 | -70 134 | -3 450 | -5 814 |
| Kasumimarginaal | – | -7,5 % | 23,3 % | -28,8 % | 0,5 % | -8,0 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 16 609 € · 92,9 %
- Põhivara 1 260 € · 7,1 %
- Lühiajalised kohustised 84 753 € · 474,3 %
- Omakapital -66 884 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 474,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 7,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 42 695,96 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemNõmmeliiva, Tehumardi küla, 93222
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 27. Suurimad maksuvõlad · Saare maakond 42 696 €
- 81. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Saare maakond 1 päeva
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
11.02.2025Muutmiskanne Ä 10187145 / 10
-
17.07.2024Muutmiskanne Ä 10187145 / 9
-
03.11.2023Muutmiskanne Ä 10187145 / 8
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10187145 / 7
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10187145 / 6
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10187145 / 4
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10187145 / 5
-
10.12.2013Muutmiskanne Ä 10187145 / M1
-
10.12.2013Muutmiskanne Ä 10187145 / 3
-
21.10.2013Ümberkujundamiskanne Ä 10187145 / 2
-
04.09.2013Esmakanne Ä 10187145
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 29.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 05.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |