OÜ Eisen
Registrisse kantud 12533500OÜ Eisen (registrikood 12533500) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Rõuge alevik, tegevusala teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas (EMTAK 72101). 2025. aasta müügitulu oli 7 482 eurot ja puhaskasum 3 977 eurot, bilansimaht 9 808 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Maigi Eisen. Juhatuse liige on Maigi Eisen. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.09.2013 (13 a 1 k) · Haanja mnt 4, Rõuge alevik, 66210
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.09–31.08
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.09 – 31.08
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 53,2 % | 2024: 92,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 40,5 % | 2024: 80,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 99,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 841,0 |
| Müügitulu kasv | −51,3 % | 2024: +88,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −10,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7 482 | 15 364 | 8 137 | 20 845 | 9 152 | 12 933 | 1 508 |
| Puhaskasum | 3 977 | 14 171 | 3 333 | 18 646 | 6 417 | 12 466 | 1 358 |
| Käibevara | 9 808 | 17 662 | 9 449 | 22 695 | 13 568 | 15 276 | 4 049 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 9 808 | 17 662 | 9 449 | 22 695 | 13 568 | 15 276 | 4 049 |
| Kohustised kokku | 0 | 21 | 21 | 21 | 2 095 | – | – |
| Omakapital | 9 808 | 17 641 | 9 428 | 22 674 | 11 473 | 15 276 | 4 049 |
| Kasumimarginaal | 53,2 % | 92,2 % | 41,0 % | 89,5 % | 70,1 % | 96,4 % | 90,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 808 € · 100,0 %
- Omakapital 9 808 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 1 462 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 3 331 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 1 387 € | 417 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 4 036 € | 441 € | 0 € | 0 |
| I kv 2022 | 1 796 € | 267 € | 0 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 487 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Maigi Eisen
- Eesti Naha- ja Suguhaiguste Arstide Selts Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemHaanja mnt 4, Rõuge alevik, 66210
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20065106 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 20065106 / 4
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20065106 / 3
-
28.12.2015Muutmiskanne Ä 20065106 / 2
-
09.09.2013Esmakanne Ä 20065106
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 23.12.2024 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 23.01.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 06.02.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 02.01.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 22.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 06.01.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |