Timberpoint OÜ
Registrisse kantud 12538029Timberpoint OÜ (registrikood 12538029) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Lootvina küla, tegevusala mujal liigitamata sporditegevus (EMTAK 93199). 2025. aasta müügitulu oli 105 908 eurot ja puhaskasum 18 192 eurot, bilansimaht 215 196 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Monika Wessels. Juhatuse liikmed on Jacob Dawid Wessels, Monika Wessels. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.09.2013 (13 a 1 k) · Virga, Lootvina küla, 63608
Registriandmed KMKR EE101838223 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101838223
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata sporditegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 17,2 % | 2024: 6,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 20,1 % | 2024: 7,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 42,1 % | 2024: 37,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 13,2 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +21,6 % | 2024: +32,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 105 908 | 87 087 | 65 942 | 67 885 | 66 271 | 76 610 | 75 990 |
| Puhaskasum | 18 192 | 5 411 | 8 590 | 950 | 4 261 | 18 697 | 16 479 |
| Käibevara | 146 064 | 118 026 | 42 824 | 38 738 | 41 529 | 42 451 | 28 611 |
| Põhivara | 69 132 | 75 420 | 82 629 | 85 242 | 82 744 | 52 617 | 34 279 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 215 196 | 193 446 | 125 453 | 123 980 | 124 273 | 95 068 | 62 890 |
| Kohustised kokku | 124 705 | 121 146 | 65 950 | 73 068 | 74 311 | 49 367 | 35 886 |
| Omakapital | 90 491 | 72 300 | 59 503 | 50 912 | 49 962 | 45 701 | 27 004 |
| Kasumimarginaal | 17,2 % | 6,2 % | 13,0 % | 1,4 % | 6,4 % | 24,4 % | 21,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 146 064 € · 67,9 %
- Põhivara 69 132 € · 32,1 %
- Lühiajalised kohustised 11 028 € · 5,1 %
- Pikaajalised kohustised 113 677 € · 52,8 %
- Omakapital 90 491 € · 42,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 13,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 57,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 32,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 062 € | 1 424 € | 24 158 € | 1 |
| II kv 2026 | 4 759 € | 1 255 € | 41 900 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 087 € | 1 182 € | 23 425 € | 1 |
| IV kv 2025 | 4 596 € | 1 223 € | 34 488 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 368 € | 1 076 € | 20 541 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 912 € | 1 076 € | 29 655 € | 1 |
| I kv 2025 | 3 082 € | 1 066 € | 26 914 € | 1 |
| IV kv 2024 | 2 179 € | 1 054 € | 15 926 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 687 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 475 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 69,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 8,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 8 053 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 913 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Monika Wessels
- OÜ Perearst Monika Hõim Osanik
- Tartu linn, Kastani tn 147 // 149 korteriühistu Juhatuse liige
- Tippi & Tim OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVirga, Lootvina küla, 63608
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
14.12.2023Muutmiskanne Ä 20065183 / 10
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20065183 / 9
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20065183 / 8
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20065183 / 6
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20065183 / 7
-
12.05.2017Muutmiskanne Ä 20065183 / 5
-
13.11.2015Muutmiskanne Ä 20065183 / 4
-
27.03.2015Muutmiskanne Ä 20065183 / 3
-
06.05.2014Muutmiskanne Ä 20065183 / 2
-
28.04.2014Muutmiskanne Ä 20065183 / M1
-
17.09.2013Esmakanne Ä 20065183
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 13.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 02.07.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 02.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |