Thinkie OÜ
Registrisse kantud 12542002Thinkie OÜ (registrikood 12542002) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tabasalu alevik, tegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62021). 2023. aasta müügitulu oli 10 285 eurot ja puhaskasum -7 457 eurot, bilansimaht 8 663 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andres Pihor. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Andres Pihor. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.09.2013 (13 a 0 k) · Tasuja tn 11, Tabasalu alevik, 76901
Registriandmed KMKR EE102401565 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102401565
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutialased konsultatsioonid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | -72,5 % | 2022: -23,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2022: -54,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -9,9 % | 2022: 71,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2022: 3,0 |
| Müügitulu kasv | −30,9 % | 2022: +19,1 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 10 285 | 14 886 | 12 495 | – | – |
| Puhaskasum | -7 457 | -3 562 | 10 162 | 0 | 0 |
| Käibevara | 7 218 | 7 786 | 10 906 | 0 | 0 |
| Põhivara | 1 445 | 1 445 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 8 663 | 9 231 | 10 906 | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 9 522 | 2 631 | 744 | 0 | 0 |
| Omakapital | -859 | 6 600 | 10 162 | 0 | 0 |
| Kasumimarginaal | -72,5 % | -23,9 % | 81,3 % | – | – |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 7 218 € · 83,3 %
- Põhivara 1 445 € · 16,7 %
- Lühiajalised kohustised 9 522 € · 109,9 %
- Omakapital -859 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 109,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 16,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 881 € | 877 € | 1 770 € | 1 |
| II kv 2026 | 893 € | 877 € | 1 632 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 079 € | 855 € | 2 160 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 133 € | 1 109 € | 2 308 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 088 € | 1 109 € | 1 159 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 186 € | 1 109 € | 11 382 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 515 € | 1 021 € | 4 579 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 303 € | 847 € | 3 835 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 294 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 292 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 99,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 49,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 590 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 562 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Recrur Services OÜ Maksuvõlg | 12,27 % | 508 € | 01.09.2023 | 170 409 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Recrur Services OÜ 12,27 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTasuja tn 11, Tabasalu alevik, 76901
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10187865 / 6
-
14.01.2019Muutmiskanne Ä 10187865 / 5
-
09.01.2019Muutmiskanne Ä 10187865 / M8
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10187865 / 4
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10187865 / 3
-
21.04.2014Muutmiskanne Ä 10187865 / 2
-
25.09.2013Esmakanne Ä 10187865
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 10.08.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 08.11.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 06.11.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 21.04.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 22.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |