Termark Engineering OÜ
Registrisse kantud 12542404Termark Engineering OÜ (registrikood 12542404) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Saku alevik, tegevusala ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine (EMTAK 71121). 2025. aasta müügitulu oli 12 425 eurot ja puhaskasum 5 854 eurot, bilansimaht 10 249 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rasmus Tammis. Juhatuse liige on Rasmus Tammis. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.09.2013 (13 a 0 k) · Üksnurme tee 8/3, Saku alevik, 75501
Registriandmed KMKR EE101670290 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101670290
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 47,1 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 57,1 % | 2024: -6,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +233,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 12 425 | 0 | 0 | 20 | 20 | 30 | 39 |
| Puhaskasum | 5 854 | -301 | 0 | 20 | 20 | 30 | 19 |
| Käibevara | 10 245 | 4 395 | 4 696 | 4 700 | 4 676 | 4 656 | 4 629 |
| Põhivara | 4 | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 10 249 | 4 395 | 4 696 | 4 700 | 4 676 | 4 656 | 4 629 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 4 | – | 0 | 2 |
| Omakapital | 10 249 | 4 395 | 4 696 | 4 696 | 4 676 | 4 656 | 4 627 |
| Kasumimarginaal | 47,1 % | – | – | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 48,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 10 245 € · 100,0 %
- Põhivara 4 € · 0,0 %
- Omakapital 10 249 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 364 € | 0 € | 1 530 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 2 190 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 367 € | 0 € | 5 760 € | 0 |
| IV kv 2025 | 917 € | 0 € | 6 621 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 354 € | 0 € | 5 804 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 121 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 510 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
20.12.2024Muutmiskanne Ä 10187895 / 7
-
16.12.2024Muutmiskanne Ä 10187895 / M1
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10187895 / 6
-
12.11.2020Muutmiskanne Ä 10187895 / 5
-
02.08.2019Muutmiskanne Ä 10187895 / 4
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10187895 / 3
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10187895 / 2
-
25.09.2013Esmakanne Ä 10187895
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 03.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 17.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 04.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 14.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |