AcountPlus OÜ
Registrisse kantud 12545383AcountPlus OÜ (registrikood 12545383) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 36 280 eurot ja puhaskasum 1 000 eurot, bilansimaht 41 941 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Annika Prommik. Juhatuse liikmed on Annika Prommik, Kerli Käpa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.10.2013 (13 a 0 k) · Kollane tn 8, Tallinn, 10147
Registriandmed KMKR EE101807775 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101807775
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,8 % | 2024: 10,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 20,7 % | 2024: 97,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 11,5 % | 2024: 8,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | +6,7 % | 2024: +2,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +5,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 36 280 | 33 997 | 33 164 | 30 147 | 25 789 | 28 359 | 43 290 |
| Puhaskasum | 1 000 | 3 716 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Käibevara | 7 747 | 5 778 | 4 559 | 4 066 | 3 135 | 2 938 | 6 048 |
| Põhivara | 34 194 | 37 602 | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 41 941 | 43 380 | 4 559 | 4 066 | 3 135 | 2 938 | 6 048 |
| Kohustised kokku | 37 119 | 39 558 | 4 453 | 3 960 | 3 029 | 2 832 | 5 942 |
| Omakapital | 4 822 | 3 822 | 106 | 106 | 106 | 106 | 106 |
| Kasumimarginaal | 2,8 % | 10,9 % | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 7 747 € · 18,5 %
- Põhivara 34 194 € · 81,5 %
- Lühiajalised kohustised 6 049 € · 14,4 %
- Pikaajalised kohustised 31 070 € · 74,1 %
- Omakapital 4 822 € · 11,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 88,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 81,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
69202 Raamatupidamine, maksualane nõustamine põhitegevus 35 582 €
-
62901 Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused 698 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 310 € | 2 643 € | 9 089 € | 1 |
| II kv 2026 | 4 002 € | 2 178 € | 9 258 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 979 € | 2 544 € | 8 786 € | 1 |
| IV kv 2025 | 4 641 € | 2 845 € | 9 391 € | 1 |
| III kv 2025 | 4 510 € | 2 865 € | 9 010 € | 1 |
| II kv 2025 | 3 958 € | 2 613 € | 8 856 € | 1 |
| I kv 2025 | 3 695 € | 2 081 € | 8 652 € | 1 |
| IV kv 2024 | 3 044 € | 1 252 € | 9 081 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 437 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 881 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 61,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 47,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 030 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 694 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Annika Prommik
- Vein & klaas OÜ Tegelik kasusaaja
- Modelin OÜ Juhatuse liige
- Tallinn, Kollane tn 10, Kollane tn 8 korteriühistu Juhatuse liige
- Anpromar OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10188098 / 7
-
15.11.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10188098 / 6
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10188098 / 5
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10188098 / 4
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10188098 / 3
-
03.11.2015Muutmiskanne Ä 10188098 / 2
-
01.10.2013Esmakanne Ä 10188098
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |