Versit OÜ
Registrisse kantud 12547956Versit OÜ (registrikood 12547956) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Võru linn, tegevusala spordiklubide tegevus (EMTAK 93121). 2025. aasta müügitulu oli 62 366 eurot ja puhaskasum 6 977 eurot, bilansimaht 31 178 eurot. Juhatuse liige on Kati Kornel. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.10.2013 (13 a 0 k) · Võrumõisa tee 20, Võru linn, 65605
Registriandmed KMKR EE101669764 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101669764
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spordiklubide tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 11,2 % | 2024: 13,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 26,0 % | 2024: 32,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,2 % | 2024: 85,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,0 | 2024: 2,7 |
| Müügitulu kasv | +10,4 % | 2024: +6,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +10,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 62 366 | 56 472 | 53 216 | 48 159 | 39 125 | 37 096 | 39 494 |
| Puhaskasum | 6 977 | 7 351 | 3 863 | 2 737 | 351 | 7 532 | 1 069 |
| Käibevara | 8 535 | 10 540 | 7 201 | 9 318 | 7 543 | 7 552 | 3 937 |
| Põhivara | 22 643 | 16 310 | 14 279 | 10 187 | 10 533 | 9 686 | 10 871 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 31 178 | 26 850 | 21 480 | 19 505 | 18 076 | 17 238 | 14 808 |
| Kohustised kokku | 4 312 | 3 961 | 3 943 | 3 831 | 3 139 | 2 652 | 7 754 |
| Omakapital | 26 866 | 22 889 | 17 537 | 15 674 | 14 937 | 14 586 | 7 054 |
| Kasumimarginaal | 11,2 % | 13,0 % | 7,3 % | 5,7 % | 0,9 % | 20,3 % | 2,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 535 € · 27,4 %
- Põhivara 22 643 € · 72,6 %
- Lühiajalised kohustised 4 312 € · 13,8 %
- Omakapital 26 866 € · 86,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 13,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 72,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 6 454 € | 3 306 € | 17 994 € | 2 |
| II kv 2026 | 5 960 € | 3 306 € | 18 684 € | 2 |
| I kv 2026 | 4 614 € | 2 193 € | 24 864 € | 2 |
| IV kv 2025 | 5 651 € | 2 369 € | 18 983 € | 1 |
| III kv 2025 | 4 406 € | 2 369 € | 11 569 € | 1 |
| II kv 2025 | 4 818 € | 2 369 € | 19 582 € | 1 |
| I kv 2025 | 4 500 € | 2 346 € | 15 418 € | 1 |
| IV kv 2024 | 4 655 € | 1 857 € | 16 931 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 151 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 102 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 51,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 35,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 998 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 060 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Einar Tolmusk
- Enarol OÜ Osanik
-
Kati Kornel
- Enarol OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVõrumõisa tee 20, Võru linn, 65605
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20065376 / 5
-
07.09.2021Muutmiskanne Ä 20065376 / 4
-
23.08.2021Muutmiskanne Ä 20065376 / M1
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 20065376 / 3
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20065376 / 2
-
07.10.2013Esmakanne Ä 20065376
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 24.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 17.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 24.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 17.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 21.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |