TÜLL OÜ
Registrisse kantud 12557446TÜLL OÜ (registrikood 12557446) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala restoranid jm toitlustuskohad (EMTAK 56101). 2023. aasta müügitulu oli 4 061 eurot ja puhaskasum -5 032 eurot, bilansimaht 4 044 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ülle Lõhmus. Juhatuse liige on Ülle Lõhmus. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.10.2013 (12 a 11 k) · Kressi tee 54, Tallinn, 11913
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranid jm toitlustuskohad
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | -123,9 % | 2022: -29,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -188,3 % | 2022: -52,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 66,1 % | 2022: 66,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,7 | 2022: 0,0 |
| Müügitulu kasv | −15,2 % | 2022: −37,7 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 061 | 4 787 | 7 687 | 30 408 | 67 754 |
| Puhaskasum | -5 032 | -1 413 | -5 708 | -5 115 | 2 954 |
| Käibevara | 925 | 41 | 0 | 5 363 | 19 596 |
| Põhivara | 3 119 | 4 035 | 6 054 | 9 126 | 11 762 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 044 | 4 076 | 6 054 | 14 489 | 31 358 |
| Kohustised kokku | 1 372 | 1 372 | 1 937 | 4 664 | 16 418 |
| Omakapital | 2 672 | 2 704 | 4 117 | 9 825 | 14 940 |
| Kasumimarginaal | -123,9 % | -29,5 % | -74,3 % | -16,8 % | 4,4 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 925 € · 22,9 %
- Põhivara 3 119 € · 77,1 %
- Lühiajalised kohustised 1 372 € · 33,9 %
- Omakapital 2 672 € · 66,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 33,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 77,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2024 | 12 € | 0 € | 113 € | 0 |
| IV kv 2023 | 0 € | 0 € | 1 310 € | 0 |
| III kv 2023 | 15 € | 0 € | 1 842 € | 0 |
| II kv 2023 | 0 € | 0 € | 956 € | 0 |
| I kv 2023 | 2 € | 0 € | 1 592 € | 0 |
| IV kv 2022 | 26 € | 0 € | 1 708 € | 1 |
| III kv 2022 | 746 € | 717 € | 867 € | 1 |
| II kv 2022 | 426 € | 435 € | 842 € | 1 |
I kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 38 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKressi tee 54, Tallinn, 11913
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10188858 / 8
-
27.09.2018Muutmiskanne Ä 10188858 / 5
-
20.09.2018Muutmiskanne Ä 10188858 / M3
-
21.08.2018Muutmiskanne Ä 10188858 / M2
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10188858 / 4
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10188858 / 3
-
15.09.2016Muutmiskanne Ä 10188858 / 2
-
22.10.2013Esmakanne Ä 10188858
-
21.10.2013Esmakanne Ä 10188858 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 06.12.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 20.01.2024 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 20.01.2024 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 15.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 16.12.2022 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |