PmLab OÜ
Registrisse kantud 12560951PmLab OÜ (registrikood 12560951) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Jõhvi linn, tegevusala muu mujal liigitamata õpe (EMTAK 85599). 2024. aasta müügitulu oli 22 363 eurot ja puhaskasum -4 873 eurot, bilansimaht 3 636 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jana Budkovskaja. Ettevõttel on osalus 3 ettevõttes. Juhatuse liige on Jana Budkovskaja. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.10.2013 (12 a 11 k) · Veski tn 2, Jõhvi linn, 41542
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata õpe
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -21,8 % | 2023: 8,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -134,0 % | 2023: 21,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2023: 76,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2023: 4,2 |
| Müügitulu kasv | +10,0 % | 2023: +14,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +18,2 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 22 363 | 20 334 | 17 692 | 17 370 | 6 585 | 9 687 |
| Puhaskasum | -4 873 | 1 775 | 1 873 | 571 | 1 447 | -241 |
| Käibevara | 3 636 | 11 052 | 9 276 | 7 503 | 3 933 | 2 797 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 000 | 3 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 636 | 11 052 | 9 276 | 7 503 | 6 933 | 5 797 |
| Kohustised kokku | 0 | 2 658 | 2 658 | 0 | 2 758 | 3 068 |
| Omakapital | 3 636 | 8 394 | 6 618 | 7 503 | 4 175 | 2 729 |
| Kasumimarginaal | -21,8 % | 8,7 % | 10,6 % | 3,3 % | 22,0 % | -2,5 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 636 € · 100,0 %
- Omakapital 3 636 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Jana Budkovskaja
- MTÜ Eesti Äriinglite Assotsiatsioon Tegelik kasusaaja
- Sihtasutus Narva Loomeinkubaator Tegelik kasusaaja
- Ida-Viru Loomemajanduskeskus Juhatuse liige
- Beamline 4 OÜ Tegelik kasusaaja
- Mittetulundusühing Ettevõtlik Virumaa Juhatuse liige
- Kinokubrik OÜ Osanik
- Beamline 3 OÜ Tegelik kasusaaja
- PmLab MH2025 OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (3)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| PmLab MH2025 OÜ | 100 % | 1 € | 07.10.2025 | – |
| Beamline 4 OÜ | 20 % | 25 € | 17.09.2025 | 0 €2025 |
| Õllenaut OÜ Maksuvõlg | 0,03 % | 80 € | 05.12.2025 | 807 051 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (5)
-
PmLab MH2025 OÜ 100 %
-
Beamline 4 OÜ 20 %
-
Õllenaut OÜ 0,03 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 9. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Jõhvi vald 5 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 319 | 1 000 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Tallinna Tehnika- ja Teaduskeskus · maksed 1 319 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
04.08.2025Muutmiskanne Ä 40036511 / 6
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40036511 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 40036511 / 4
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 40036511 / 3
-
21.07.2016Muutmiskanne Ä 40036511 / 2
-
29.10.2013Esmakanne Ä 40036511
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 13.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 17.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 15.05.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 10.05.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |